Biblioteka Kraków

Powrót do strony głównej
Biblioteki Wydarzenia

Japonia w Bibliotece Kraków!

W lipcu w Bibliotece Kraków królowała Skandynawia. Sierpień należeć będzie do Japonii. Od 1 do 6 sierpnia rusza kolejny tematyczny tydzień w ramach projektu „Rodzinne podróże po literaturze!”

Biblioteki Wydarzenia

Międzynarodowa Konferencja „Nowy wspaniały świat bibliotek czy niepewne jutro”

Podczas dwudniowego spotkania przedstawiciele bibliotek z całej Polski, ale także innych krajów Europy, będą opowiadać o sukcesach i problemach związanych z organizacją nowoczesnych przestrzeniach bibliotecznych, technologiach …Termin rejestracji na konferencję upływa 19 sierpnia

Wydarzenia

Tydzień Skandynawski w Bibliotece Kraków

W dniach 4 do 9 lipca w Bibliotece Kraków ruszy Tydzień Skandynawski, który będzie okazją do wzięcia udziału w tematycznych wydarzeniach i spotkaniach autorskich. Wszystko w ramach akcji „Rodzinne podróże po literaturze!”

Biblioteki Wydarzenia

Biblioteka Kraków uruchomiła trzy nowe książkomaty!

Książkomat to samoobsługowe urządzenie pozwalające na odbiór zamówionych oraz zwrot przeczytanych książek i audiobooków. Działanie książkomatu jest bardzo proste i podobne do działania popularnych paczkomatów

Biblioteki Wydarzenia

Przepis na książkę czyli wirtualny „Tydzień Bibliotek”

Biblioteka Kraków zaprasza na serię rozmów z osobami uczestniczącymi w procesie powstania książki. Zaproszeni goście, reprezentujący krakowskie środowisko literacko-wydawnicze, opowiedzą o specyfice swojego zawodu. Pierwszy odcinek już w piątek 8 maja na Facebooku Biblioteki Kraków!

Biblioteki Wydarzenia

Czytaj, zbieraj pieczątki i wygrywaj nagrody. Zostań Czytelnikiem Roku!

Biblioteka Kraków zachęca do udziału w konkursie „Czytelnik Roku 2020”