Rusza kampania #TataTeżCzyta 2025! Książka „Kocham cię, tato” bierze w niej udział
Przegląd
- Typ: Książka dla dzieci, Wydarzenia
- Marka: #TataTeżCzyta, KROPKA
Kampania, która łączy pokolenia przez książki!
15 maja startuje kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii #TataTeżCzyta, organizowanej przez Fundację Powszechnego Czytania. To inicjatywa, która przypomina, jak ważna jest rola ojców w budowaniu nawyków czytelniczych u dzieci – i jak wielką siłę ma wspólne czytanie w budowaniu więzi między tatą a dzieckiem.
W tym roku do kampanii dołącza również książka Kocham cię, tato autorstwa Katarzyny Biegańskiej, z delikatnymi ilustracjami Doroty Prończuk. To poruszająca opowieść o codziennych chwilach, które tworzą fundament bezwarunkowej miłości – opowiedziana z perspektywy dziecka. To właśnie ono wspomina wspólne momenty z tatą: pierwsze kąpiele, zabawy, spacery i ważne rozmowy.
Książka przeznaczona jest dla dzieci już od 2. roku życia i doskonale wpisuje się w ideę kampanii – wzmacniania ojcowskiej obecności przy książkach, emocjach i wspólnym czasie.
Więcej o kampanii #TataTeżCzyta: https://www.fpc.org.pl/nasze-projekty/tatatezczyta/
Dołączcie do nas i czytajcie razem – bo czytanie z tatą to coś więcej niż książka.
Dowiedz się więcej o książce:
🟠 https://wydawnictwokropka.com.pl/ksiazki/141-kocham-cie-tato
—
Po więcej inspirujących książek, które rozbudzają ciekawość, odpowiadają na dziecięce pytania, zachęcają do nieszablonowego myślenia, wzbogacają wiedzę o świecie, a przede wszystkim sprawiają dzieciom frajdę zajrzyjcie na stronę wydawnictwa Kropka: https://wydawnictwokropka.com.pl/ksiazki









