Emilia Jachimczyk, Kiss Cam

Przegląd


Kiss Cam
Emilia Jachimczyk

Data premiery: 5 czerwca 2024
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 135×215
Liczba stron: 448
Dostępność: dostępny
ISBN 978-83-8266-393-8
Gatunek: obyczaj YA
Kategoria wiekowa: 14+

Melody Ray, od dziecka zakochana w charakteryzacji filmowej, zawsze marzyła o pracy z największymi gwiazdami. Dzięki talentowi i determinacji trafiła na staż do jednej z największych wytwórni filmowych – Parabow Pictures.

I mogłoby się wydawać, że jej życie należy do poukładanych, jednak ciągłe imprezy i głupie pomysły temu przeczą. Chociażby ta nieszczęsna decyzja, żeby wziąć udział w konkursie na VIP-owskie miejsca na mecz Divesów…

Czy Melody mogła przewidzieć, że dzień później wyłapie ją kamera Kiss Cam, przez co na oczach całego stadionu pocałuje najprzystojniejszego chłopaka, jakiego kiedykolwiek widziała? Albo że tajemniczym brunetem okaże się słynny piosenkarz Christian Wood, za którym podąża stado paparazzi? I że to on właśnie będzie ją na kolanach błagał o udawany związek?

A to dopiero początek tej historii…

 

O Autorze:

Emilia Jachimczyk

Od dziecka zakochana w sztuce. Gdy miała 8 lat, zabrała tacie kamerę i zaczęła nagrywać rodzinne podróże po Europie. Absolwentka Liceum Filmowego oraz studentka kinematografii w Rzymie. Booktokerka pod pseudonimem Mrukbooki, co tłumaczy tym, że mruczy przy dobrej literaturze. Jej zadaniem jest promowanie czytelnictwa wśród młodzieży – co zostało zauważone i opisane m.in. w „Gazecie Wyborczej”.

 

Kategorie: Literatura