Bestsellery wydawnictwa MUCHOMOR

Przegląd

Najchętniej kupowane pozycje wydawnictwa w ostatnim miesiącu

 

ENERGIA
Anna Skowrońska


Czym jest energia? Skąd się bierze? Jak można ją wykorzystać? Książka wyjaśnia kluczowe pojęcia związane z energią w łatwym do zrozumienia języku. Opowiada o energii wiatru, wody, słońca, ale też pokarmu. Pokazuje, jak można ją przechowywać i wykorzystywać. Doradza, co robić, by jej nie marnować. Dowcipne, barwne ilustracje pomogą zrozumieć mechanizmy, które rządzą naturą.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

https://www.muchomor.pl/pl/p/ENERGIA/262

 

NIE MOŻE BYĆ
Dominika Stadnicka-Strzembosz i Marcin Strzembosz

Nowość wydawnictwa MUCHOMOR, która jest idealnym punktem wyjścia do rozmów z dziećmi o różnych życiowych tematach. Zachęca do dyskusji o tym jak to jest, że coś jest? Nakłania do tego, żeby zastanowić się nad tym, czemu raczej jest, niż nie jest? I że właśnie coś, nie zaś nic? O takich właśnie dywagacjach jest ta pozycja. Łatwo wpaść w magiczną, filozoficzną dyskusję.

https://www.muchomor.pl/pl/p/NIE-MOZE-BYC/260

 

 

JAK ZWIERZĘTA ŚPIĄ?”
Jiří Dvořák i Marie Štumpfová

 

Wznowiliśmy tez wydanie książki o tym jak śpią zwierzaki. Pozycja dla młodszych czytelników, z której mogą dowiedzieć się jak dużo jest gatunków zwierząt, jak się zachowują i wyglądają jak śpią i czy śnią. Piękne ilustracją dodają książce magii.

https://www.muchomor.pl/pl/p/Jak-zwierzeta-spia/259

 

Tagi: Muchomor