Brenna Nation, Uroczysko

Przegląd

Przekład z języka angielskiego: Paulina Braiter

Data premiery: 11 października 2023
Tytuł oryginału: The Shattered Lands
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 145×215
Liczba stron: 368
Dostępność: dostępny
ISBN 978-83-8266-318-1
Gatunek: Fantasy YA
Kategoria wiekowa: 14+
Seria: The Shattered Lands
Tom w serii: 1

NASTĘPCZYNI TRONU POWRACA

Sapphire wychowała się w sierocińcu, w dręczonej wojną krainie. W dniu swoich osiemnastych urodzin na skutek działania tajemnych sił dziewczyna budzi się w całkiem nowym, obcym świecie. Okazuje się, że jest księżniczką z linii błogosławionych królowych i musi wziąć na swoje barki ich dziedzictwo.

Zafascynowana przeszłością, bezskutecznie szuka odpowiedzi na wiele trudnych pytań.

Aż spotyka piękną lecz okrutną wiedźmę o imieniu Ashes.

Zapomina jednak o pewnej prastarej mądrości: nigdy nie ufaj wiedźmie cienia.

 

Urzekające safickie fantasy, pełne mrocznych sekretów, pulsującego świata i wstrząsających zwrotów akcji. Brenna Nation utkała romantyczną i niszczycielską opowieść o rzeczach, które robimy z miłości.

Rosie Talbot, autorka „Sixteen Souls”

 

O Autorze:
Brenna Nation mieszka w zatłoczonym starym szeregowcu w Baltimore. Po ukończeniu University of Maryland, z dyplomem z filologii angielskiej w ręku, rozpoczęła karierę jako marketerka w domach mediowych. Na szczęście jest rannym ptaszkiem i to dzięki temu powstała jej pierwsza książka, Uroczysko. Kiedy nie pisze, głaszcze swoje psy, robi sobie tatuaże, szuka najostrzejszego jedzenia lub płacze do piosenek Taylor Swift, jeżdżąc bez celu samochodem.

Jej konto na TikToku @brennawritersnow obserwuje ponad 90 tysięcy osób, a hashtag książki #theshatteredlands wyświetlono już kilka milionów razy!

Kategorie: Fantastyka