Bestsellery października według Gandalf.com.pl

Przegląd

Na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się książek października w księgarni internetowej Gandalf.com.pl znalazł się król polskiego kryminału z najnowszą pozycją pt. Światła w popiołach. Dużym zainteresowaniem czytelników cieszyły się również tytuły dla dzieci i młodzieży.

1. Światła w popiołach. Seria z Sewerynem Zaorskim tom 5, Remigiusz Mróz, Wydawnictwo Filia
Nasz ranking otwiera piąta część serii autorstwa Remigiusza Mroza. W jego najnowszej książce czytelnicy poznają dalsze losy Seweryna Zaorskiego i Kai Burzyńskiej. Tym razem główni bohaterowie będą próbować rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci dwójki nastolatków.

2. Dewajtis, Maria Rodziewiczówna, Wydawnictwo Nowa Baśń
Marek Czertwan w wyniku obietnicy danej umierającemu ojcu, musi zająć się majątkiem Poświcie. Na początku niechętny, z czasem zmienia zdanie, broniąc ziemi i dobytku przed rodziną i chciwymi sąsiadami. W trudnych chwilach ukojenie niesie mu prastary dąb Dewajtis oraz malownicza kresowa przyroda.

3. I ty możesz zmienić świat, Karolina Grabarczyk, Wydawnictwo Media Rodzina
Książka autorstwa Karoliny Grabarczyk przedstawia historie małych bohaterów, którzy sprawili, że świat stał się lepszym miejscem. Dla małych czytelniczek i czytelników to wartościowa lekcja, dzięki której mają świadomość, że również w tak młodym wieku można zmieniać świat.

4. Sprawki truskawki i inne owocowe sekrety, Anna Ficner – Ogonowska, Wydawnictwo Znak
Kolejna w naszym zestawieniu książka dla dzieci. Pozycja spełnia walory edukacyjne, pokazując dzieciom jakie korzyści dla zdrowia płyną z regularnego spożywania owoców. Jedzenie malin, truskawek, borówek czy śliwek nigdy wcześniej nie było taką przyjemnością!

5. Rodzina Monet Tom 4, Diament część 1, Weronika Marczak, Wydawnictwo You&Ya
Czwarty tom bestsellerowej serii Rodzina Monet, która stała się prawdziwym hitem na rynku książek young adult. U Hailie Monet wszystko układa się w jak najlepszym porządku. W jej spokojnym życiu następują jednak konkretne zawirowania. Źródłem niepokoju okaże się Adrien Santan, który niespodziewanie zjawia się w progu drzwi mieszkania Hailie.

Pozostałe bestsellery na Gandalf.com.pl:

6. Kukułcze jajo, saga o Fjällbace tom 11, Camilla Lackberg, Wydawnictwo Czarna Owca

7. Ten się śmieje, kto ma zęby, Zyta Rudzka, Wydawnictwo W.A.B

8. Nic mnie nie złamie, David Goggins, Wydawnictwo Galaktyka

9. Nie mylić z miłością, Katarzyna Nosowska, Wydawnictwo Wielka Litera

10. Milion w rozumie, 1000 faktów, które musisz znać, Wydawnictwo Jedność

 

 

 

Kategorie: Bestsellery
Tagi: Gandalf