Melissa Albert, Opowieści z Uroczyska

Przegląd

ISBN: 978-83-8265-349-6 / 9788382653496
Seria wydawnicza: Hazel Wood
Przekład: Monika Wiśniewska, Krzysztof Puławski
Wydawca: Must Read
Format: 135 x 205 mm
Liczba stron: 240
Rodzaj oprawy: twarda
Data premiery: 27.09.2023

Opowieści z Uroczyska to zbiór baśniowych opowieści osadzonych w przyprawiającym o gęsią skórkę, zapadającym w pamięć świecie Hazel Wood zaprezentowanym w bestsellerowej serii Melissy Albert.

 

Uroczysko to baśniowa kraina znana z powieści Hazel Wood. Podróż do niej to gwarancja, że na każdej stronie spotka się zachwycająco potworne przygody… W tym brutalnym i pięknym świecie młoda kobieta spędza noc z Panem Śmiercią, dziewczęta biorą ślub z tajemniczym domem ukrytym pośród drzew, a czarodziejka zostaje zabita dwa razy – a mimo to nadal żyje. Lecz pośród tych stron nie jest bezpiecznie i kiedy raz się tam wkroczy, możliwe, że nie będzie się już chciało wyjść…

 

MELISSA ALBERT – AUTORKA OPOWIEŚCI Z UROCZYSKA

Albert pochodzi z Illinois i mieszka na Brooklynie. Jest założycielką Barnes & Noble Teen Blog oraz redaktorem BN.com. Współpracuje z „McSweeney’s”, „Time Out Chicago” czy MTV. „Hazel Wood” to jej debiut literacki, który od razu podbił serca czytelników! Fantastyczna, wciągająca i trochę niebezpieczna powieść Melissy Albert zdobyła kilkadziesiąt nagród i nie schodzi z list bestsellerów. Prawa do jej ekranizacji zapewniła sobie wytwórnia Columbia Pictures, a produkcji podejmą się producenci Niezgodnej.

www.mediarodzina.pl

 

Kategorie: Literatura
Tagi: Must Read