Joya Goffney, Czasami jestem morzem łez

Przegląd

Czasami jestem morzem łez to poruszający współczesny romans young adult – idealny dla wielbicieli powieści Do wszystkich chłopców, których kochałam Jenny Han, którzy kochają tajemnice, chemię między bohaterami i motyw „enemies to lovers”.

Kolejna książka autorki Wyznania rzekomo porządnej dziewczyny.

Premiera 27 września 2023

Quinn robi listy wszystkiego – od dni, w których płakała, poprzez „rzeczy, których nigdy nie wypowiem na głos”, aż po chłopców, których chciałaby pocałować. Jej listy utrzymują ją przy zdrowych zmysłach. Spisując swoje lęki na papierze, nie musi stawić im czoła w rzeczywistości. Aż do momentu, gdy jej dziennik znika…

Anonimowe konto publikuje jedną z jej list na Instagramie, tak że cała szkoła może się z nią zapoznać i szantażuje ją, by stawiła czoło swoim siedmiu największym lękom. W przeciwnym razie cały jej dziennik zostanie ujawniony.

Co wyniknie z próby zmierzenia się ze wszystkim, czego od zawsze obawia się dziewczyna? Czy Quinn znajdzie odwagę, by być szczerą, żyć chwilą i się zakochać?

O AUTORCE

Joya Goffney dorastała w New Waverly, małym miasteczku we wschodnim Teksasie. W szkole średniej stawiała sobie wyzwania, tworząc listy rzeczy do zrobienia. Były one pełne ryzykownych pozycji, takich jak „przytul przypadkowego chłopca” czy „zjedz świerszcza”. Zainspirowało ją to do napisania swojej debiutanckiej powieści „Excuse Me While I Ugly Cry”. Z zamiłowania do psychologii społecznej Czarnych wyprowadziła się ze wsi, aby studiować na University of Texas w Austin. Od tego czasu osiadła w Houston.

 

www.mediarodzina.pl

 

 

Kategorie: Literatura
Tagi: Must Read