Gliwickie Dni Fantastyki 2023 odwołane

Przegląd

Tegoroczna edycja Gliwickich Dni Fantastyki została odwołana. Wydarzenie miało się odbyć tradycyjnie w październiku w dniach 13-15 przyszłego miesiąca.

Z przykrością informujemy, iż tegoroczna edycja Gliwickich Dni Fantastyki została odwołana.

Jesteśmy świadomi tego, że wielu z Was wyczekiwało z niecierpliwością pierwszych szczegółów na temat nadchodzącego konwentu – niezmiernie przepraszamy Was zatem, że zamiast z pokrzepiającymi informacjami, przychodzimy do Was dzisiaj z decyzją o jego anulowaniu.

Rozumiemy, iż w tym momencie każdy z Was niewątpliwie czeka na wyjaśnienie przez nas najbardziej palącej kwestii, którą są powody odwołania GDF; choć było ich wiele, tak z pokorą musimy przyznać, że jako ekipa organizatorska dokonaliśmy kilku błędnych kroków, które finalnie doprowadziły nas do sporych strat czasu, których niestety już nie nadrobimy, tak żeby w październiku dostarczyć Wam pomyślnie zorganizowane wydarzenie. Z szacunku do Was, ale i do całego zespołu Gliwickich Dni Fantastyki, który poświęcił obecnej edycji ogrom swojego czasu i energii, uznaliśmy zatem, iż najlepszą decyzją będzie zaniechanie dalszej organizacji tegorocznego wydarzenia.

Chcielibyśmy zapewnić was, iż przyszła edycja nie popełni błędów poprzednich, lecz nie chcemy rzucać kolejnych słów na wiatr. Na ten moment nie jesteśmy w stanie przekazać Wam żadnych konkretów na temat przyszłości GDF poza jednym – jeśli dojdzie do wznowienia imprezy w nadchodzących latach, poinformujemy Was o niej jedynie w sytuacji, kiedy całość będzie dopięta na ostatni guzik, doszlifowana do perfekcji i postawiona na mur-beton.

Jeszcze raz ogromnie przepraszamy, że Was zawiedliśmy i mamy nadzieję, że do zobaczenia. Nie traćcie wiary w magię, tak jak nie tracimy i my. 🐉
– organizatorzy Gliwickich Dni Fantastyki”

Kategorie: Wydarzenia