Obchody 150-lecia powstania Związku Zawodowego Poligrafów

Obchody 150-lecia powstania Związku Zawodowego Poligrafów

Przegląd

Pan Andrzej Duda Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej przychylił się do prośby Związku Zawodowego Poligrafów i wyraził zgodę na objęcie Patronatu Honorowego nad obchodami 150-lecia powstania Związku.

Związek Zawodowy Poligrafów, jedna z najstarszych organizacji związkowych w Polsce, obchodzi w tym roku (przełożone z powodu pandemii) swoje 150-lecie istnienia. Z tej okazji 1 i 2 czerwca 2023 roku w Warszawie odbędą się uroczyste obchody, które cieszą się Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Uroczystość zgromadzi w jednym miejscu przedstawicieli branży oraz innych dziedzin, związanych z technologiami druku, a także osoby zainteresowane historią i rozwojem poligrafii. Spotkanie odbędzie się w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

W ramach obchodów przewidziano szereg wykładów, paneli dyskusyjnych, prezentacji dotyczących wyzwań, jakie stoją przed branżą poligraficzną, a także pracownikami oraz uczelniami wyższymi szkolącymi przyszłych poligrafów. Zostaną także wręczone odznaczenia oraz podpisana deklaracja woli dotycząca szkolnictwa dualnego. Wśród prelegentów znajdą się zarówno przedstawiciele związku, jak i specjaliści z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami.

Obchody 150-lecia Związku Zawodowego Poligrafów to idealna okazja do uroczystego podpisania Deklaracji Woli Wspierania Rozwoju oraz Promocji Branżowego Systemu Edukacji Zawodowej. Wydarzenie uświetni uroczysta Gala Jubileuszowa.

Uroczystość 150-lecia Związku Zawodowego Poligrafów będzie wyjątkową okazją do spotkania i nawiązania kontaktów wśród osób związanych z branżą poligraficzną, przedsiębiorcami, związkowcami oraz politykami, a także do zapoznania się z historią i tradycjami związku.

Źródło informacji: Związek Zawodowy Poligrafów

Kategorie: Poligrafia, Wydarzenia

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4