Akademia Młodego Przyrodnika – nowa seria dla dzieci

Akademia Młodego Przyrodnika – nowa seria dla dzieci

Przegląd

Wyjątkowe książki z serii „Akademia Małego Przyrodnika”.  Zapraszają wszystkie dzieci (5+) wraz z rodzicami i nauczycielami na niezwykłą wyprawę – pełną wiedzy i radości – do świata roślin i zwierząt. Ta seria to gwarancja dobrej zabawy i kopalnia ciekawostek o przyrodzie!
Książki tworzą nasz nowy projekt przyrodniczy #ŻycieBezGranic

Po co zebrom paski?
Wiem wszystko o zwierzętach

Czy jesteście ciekawi, po co zebrom paski, czemu surykatki żyją w stadach i jak to się dzieje, że fokom nie jest zimno? Jeśli chcecie wiedzieć wszystko o zwierzętach, a w dodatku jesteście fanami kolorowych ilustracji i poszukiwaczami przygód, koniecznie zajrzyjcie do tej książki.

EAN 9788381448451
Cena detal.: 34,90 zł
WIĘCEJ

Czemu sosna ma igły?
Wiem wszystko o drzewach


Czy jesteście ciekawi, czemu sosna ma igły, ile żyje sekwoja wieczniezielona i jak to się dzieje, że z małego żołędzia wyrasta dorodny dąb? Jeśli chcecie wiedzieć wszystko o drzewach, a w dodatku jesteście fanami kolorowych ilustracji i poszukiwaczami przygód, koniecznie zajrzyjcie do tej książki.

EAN 9788381448475
Cena detal.: 34,90 zł
WIĘCEJ

Dlaczego flamingi są różowe?
Wiem wszystko o ptakach

Czy jesteście ciekawi, dlaczego flamingi są różowe, czemu sowy nie śpią w nocy i jak to się dzieje, że klucz gęsi pokonujący długie dystanse nie gubi się po drodze? Jeśli chcecie wiedzieć wszystko o ptakach, a w dodatku jesteście fanami kolorowych ilustracji i poszukiwaczami przygód, koniecznie zajrzyjcie do tej książki.

EAN 9788381448444
Cena detal.: 34,90 zł
WIĘCEJ

Ile kropek ma biedronka?
Wiem wszystko o owadach

Czy jesteście ciekawi, ile kropek ma biedronka, dlaczego świetliki świętojańskie świecą i jak to się dzieje, że małe termity wznoszą aż tak wysokie budowle? Jeśli chcecie wiedzieć wszystko o owadach, a w dodatku jesteście fanami kolorowych ilustracji i poszukiwaczami przygód, koniecznie zajrzyjcie do tej książki.

EAN 9788381448468
Cena detal.: 34,90 zł
WIĘCEJ

 

Tagi: Jedność