Ścieżka słuchania. 6-tygodniowy kurs pogłębiania uważności

Przegląd

Julia Cameron
Ścieżka słuchania. 6-tygodniowy kurs pogłębiania uważności

ISBN: 978-83-88141-34-8 / 9788388141348
Przekład: Agnieszka Rostkowska
Wydawca: Szafa
Format: 135 x 205
Liczba stron: 208
Rodzaj oprawy: miękka
Data premiery: 08.03.2023

Fani Julii Cameron pokochają tę książkę.

„Publisher’s Weekly“

 

Światowy bestseller Julii Cameron, Droga artysty, odmienił życie milionów ludzi.

W swojej najnowszej książce autorka proponuje dodatkowe narzędzia służące odblokowaniu i rozwijaniu kreatywności. W ciągu 6 tygodni praktykowania ścieżki słuchania odnajdziesz drogę do swojego prawdziwego, twórczego ja.

Książka, którą macie w rękach, będzie waszym przewodnikiem, nakłaniającym do uważniejszego słuchania na coraz bardziej pogłębione sposoby. Słuchając, zwracamy uwagę. Nagrodą za uważność jest uzdrowienie. Wędrowanie ścieżką słuchania, krok za krokiem, to pogłębianie więzi ze światem, z nami samymi, naszymi bliskimi i z tymi, którzy odeszli.

Julia Cameron jest dramatopisarką, poetką, scenarzystką filmową i telewizyjną (m.in. serial „Policjanci z Miami“), kompozytorką, reżyserką oraz autorką ponad czterdziestu książek. Międzynarodowy sukces przyniosła jej bestsellerowa seria poradników na temat kreatywności. Pierwszy z nich, Droga artysty, został przetłumaczony na 40 języków, sprzedał się w pięciu milionach egzemplarzy i znalazł się liście „32 książek, które mogą zmienić twoje życie“, opublikowanej przez opiniotwórczy portal BuzzFeed. Nakładem wydawnictwa SZAFA ukazały się książki: Droga artysty i Nigdy nie jest za późno na nowy początek.

 

Książkę możesz kupić na stronie Wydawnictwa  Media Rodzina

Kategorie: Hobby i Poradniki