Zmiany w dziale handlowym TaniaKsiazka.pl

Zmiany w dziale handlowym TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Rozwój zespołu handlowego w TaniaKsiazka.pl odpowiedzią na dynamiczne zmiany na rynku

TaniaKsiazka.pl – jeden z liderów polskiej branży księgarskiej – rozbudowuje zespół handlowy. Księgarnia stawia na szybszy rozwój działu, awansując doświadczonych managerów.

W wyniku zmian, w należącej do białostockiej spółki Glosel księgarni, utworzone zostały dwa stanowiska managerskie. Anna Bibik-Herla – dotychczasowa ekspertka od oferty edukacyjnej – objęła stanowisko Managera Działu Książka. Opiekująca się dotychczas kategorią zabawek Magdalena Niedbalska, została Managerem Działu Gier i Zabawek.

Anna Bibik-Herla pracę w Gloselu rozpoczęła w kwietniu 2022 roku, wcześniej związana była m.in. z Merlin.pl, czy Empik.com. Magdalena Niedbalska w Gloselu pracuje od listopada 2021 roku, doświadczenie zdobywała m.in. w Smyk Group, Lagerdere Duty Free, czy Toys”R”Us.

Jest mi bardzo miło powitać Annę i Magdę na stanowiskach managerskich – mówi Maciej Jaworski – dyrektor handlowy Taniaksiazka.pl. Jestem przekonany, że ich szerokie kompetencje i profesjonalizm połączone ze zdobywaniem doświadczenia w Gloselu na stanowiskach category managerów, będzie skutkowało jeszcze szybszym osiąganiem stawianych przed nami celów i utrzymaniem wysokiego tempa rozwoju TaniaKsiazka.pl

Glosel elastycznie dostosowuje się do dynamicznych zmian, które zachodzą obecnie na rynku.

Jako TaniaKsiazka.pl chcemy być księgarnią pierwszego wyboru dla naszych klientów-czytelników, jednocześnie stale poszerzamy nasze portfolio o produkty, które służą rozrywce czy zabawie. Rozwijamy nasze najważniejsze kategorie produktowe, stale doskonalimy ofertę, dopasowujemy ją do klienta, nieustannie stawiając na doświadczonych ludzi. Jeśli wiemy, że mamy ekspertów w spółce, a tak jest w tym przypadku, to awansujemy ich, zamiast szukać nowych osób do zespołu – mówi CEO Glosela Łukasz Kierus.

Obecne zmiany w TaniaKsiazka.pl, to kolejny etap rozwoju działu handlowego księgarni. W styczniu do zespołu dołączył Maciej Jaworski, ekspert z 19-letnim doświadczeniem na rynku książki i gier planszowych. Poprzednio związany był z Grupą Agora SA, gdzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora handlowego, pracował także w Egmont Polska, międzynarodowej grupie mediowej jako dyrektor handlowy w pionie książek współpracując z klientami na rynku krajowym i zagranicznym. Doświadczenie zdobywał również w Wydawnictwie Nasza Księgarnia, czy w firmie Wikr. W TaniaKsiazka.pl objął funkcję dyrektora handlowego, odpowiedzialnego za handel oraz marketing.

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl istnieje od 2006 roku. W asortymencie sklepu znajduje się ponad 400 tys. produktów: książki, gry, zabawki, produkty elektroniczne i artykuły papiernicze. Firma prężnie rozwija ofertę i asortyment, rozbudowuje również sieć punktów odbioru zamówień online. Obecnie w całej Polsce ma łącznie 24 takie punkty, w tym 12 księgarni stacjonarnych i 12 partnerskich lokalizacji, w których można odebrać przesyłki.

 

 

Kategorie: Rynek Polski