Tajna Misja Zwiadowców – konkurs dla bibliotekarzy i czytelników

Przegląd

 

Ostatni tydzień września rozpoczynamy niespodzianką dla bibliotekarzy i czytelników – wielką jesienną akcją dla miłośników “Zwiadowców”!

Przed Wami OGÓLNOPOLSKI KONKURS “TAJNA MISJA ZWIADOWCÓW” – seria wyzwań i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami.

Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wydawnictwo Jaguar zapraszają do uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie dla bibliotek i czytelników pt. “Tajna Misja Zwiadowców”.

Biblioteki, które zgłoszą się do akcji zobowiązane są w terminie do 30 listopada 2022 roku wykonać 2 zadania konkursowe i przesłać relację z ich realizacji:

Przeprowadź zajęcia dotyczące serii „Zwiadowcy” na podstawie jednego z dwóch udostępnionych Ci scenariuszy zajęć lub własnego (autorskiego) scenariusza i zgarnij voucher o wartości 400 zł na książkowe zakupy w sklepie Wydawnictwa Jaguar za najciekawsze warsztaty..

Zachęć zainteresowanych serią uczniów do przejścia 16 Prób Prawdziwego Zwiadowcy – zabaw i quizów udostępnionych Ci na wirtualnej tablicy. Wyłoń z grupy SUPER ZWIADOWCĘ i poproś go o wykonanie ZADANIA SPECJALNEGO, dzięki któremu powalczy o nagrodę główną – pakiet Zwiadowcy od Wydawnictwa Jaguar, zawierający upominki dla lidera grupy i jego drużyny.

50 bibliotek, które JAKO PIERWSZE zgłoszą się do akcji, otrzymają w ramach bonusu wybraną “książkę na dużą przerwę” z aktualnej oferty Wydawnictwa Jaguar.

Zgłoszenia do akcji przyjmowane są od 26 września do 9 października 2022 roku.

Zwycięskie biblioteki i najlepszych SUPER ZWIADOWCÓW poznamy 5 grudnia 2022 roku – w przeddzień polskiej premiery 17. tomu cyklu “Zwiadowcy” pt. “Wilki Arazan”.

Nagrodzimy 10 bibliotekarzy za najciekawsze zajęcia oraz co najmniej 10 młodych czytelników i ich drużyny za zrealizowanie 16. prób i zadania specjalnego w najbardziej kreatywny sposób.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO AKCJI TAJNA MISJA ZWIADOWCÓW: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbCI5XrOmIEKooFT7kKPLb7ONgWnZ9YTUflMPZF4vZIBEs_w/viewform

WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE ORAZ REGULAMIN AKCJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA PODSTRONIE KONKURSU: https://wydawnictwo-jaguar.pl/page/tajna-misja-zwiadowcow-konkurs-dla-bibliotekarzy-i-czytelnikow

Link do informacji o konkursie na FB Wydawnictwa Jaguar: https://www.facebook.com/wydawnictwojaguar/photos/a.200828283266939/6153961814620193

 

Kategorie: Biblioteki, Wydarzenia