“Kobieta gangstera” Katarzyny Mak

Przegląd

“Kobieta gangstera”
Katarzyna Mak
Premiera 28 września

Historia napisana przez życie

Kolejna wspaniała przygoda z książką autorstwa Kasi Mak! Urzekająca historia, która wciąga w świat bohaterów i sprawia, że nie sposób przerwać lektury, dopóki nie pozna się jej zakończenia. Z pewnością się nie zawiedziecie. Ja gorąco polecam!
Kinga Litkowiec

NELA po tym, co odkryła, nie chce mieć nic wspólnego z Kostkiem. Nie, ONA nie chce go znać! Ale Kostek umie postawić na swoim. Poza tym ON nie jest facetem, o którym można tak łatwo zapomnieć…

NELA, wbrew własnym przekonaniom, daje kolejną szansę swojemu ukochanemu. A to wiąże się z wieloma zmianami i poświęceniem, na które być może wcale nie jest gotowa. Dziewczyna nie podejrzewa, że „nowa praca” może ją zaprowadzić w miejsce, do którego nie powinna nawet zaglądać – do samego piekła.

KOSTEK wie, że popełnia straszny błąd, ale nie potrafiąc zapomnieć o Neli, decyduje się na związek bez przyszłości. Jednak ukrywanie istnienia ukochanej przed światem, to chyba nienajlepszy pomysł, o czym wkrótce przekonają się oboje.Czy Kostek wraz z Nelą zdołają stworzyć namiastkę prawdziwego domu, w którym ONA się wychowała, a o którym ON od zawsze marzył?

 

Katarzyna Mak – pisarka szeroko pojętej literatury dla kobiet. Pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, a od przeszło ćwierć wieku zamieszkuje małą podgorzowską wieś. Kobieta, jakich wiele: żona, matka, babcia. Z zamiłowania autorka gorących romansów i zmysłowych erotyków. Niepoprawna romantyczka. Debiutowała w 2017 roku powieścią Dwadzieścia minut do szczęścia, a następnie szturmem podbiła serca czytelniczek między innymi bestsellerową serią gangsterską, na którą składają się tytuły: Kaprys gangstera, Żywioł gangstera i Słowo gangstera. Mafijne motywy przypadły jej do gustu na tyle, by zaprosić cię do nowej opowieści o burzliwej miłości w świecie pełnym niebezpieczeństwa.

Kategorie: Literatura