Jubileuszowe Targi Książki Historycznej 2022

 

Fundacja Historia i Kultura zaprasza do udziału w tegorocznej, jubileuszowej, XXX. edycji Targów Książki Historycznej, które odbędą się od 24 do 27 listopada 2022 r. w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.

Koniec listopada tradycyjnie kojarzy się z Targami Książki Historycznej w Warszawie. Już od 30 lat dla wielu osób to czas, którego nie potrafią sobie wyobrazić bez kontaktu z historią i twórcami książek o tej tematyce. TKH są największym po względem liczby wystawców i zwiedzających, jak również najbogatszym programowo wydarzeniem dla profesjonalistów i miłośników literatury historycznej w Polsce.

Trwa nabór zgłoszeń do Targów. Organizatorzy zapraszają do kontaktu. Oferta i formularz rejestracyjny znajdują się: TUTAJ

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cyklicznym i niekomercyjnym – wstęp na targi jest bezpłatny.

Dzięki bogatemu programowi imprez towarzyszących Targi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób pasjonujących się historią, a tym samym spełniony zostaje główny ich cel, jakim jest popularyzacja literatury historycznej. Z każdym rokiem formuła Targów Książki Historycznej rozwija się i jest bogatsza. Dotychczas oprócz wydawców książki historycznej, na Targach można było również odwiedzać tematyczne salony takie jak Salon Muzeów, Salon Bibliotek czy Salon Antykwariatów. Jednym z celów organizatorów jest nawiązywanie sąsiedzkiej współpracy międzynarodowej.

Targi zainicjowane zostały przez Porozumienie Wydawców Książki Historycznej, a ich organizacja została powierzona Fundacji Historia i Kultura. Stanowią one jeden z głównych celów statutowych obu tych podmiotów.

 

 

 

 

 

REJESTRACJA

Kategorie: Targi krajowe