Czasowniki włoskie „w małym palcu”. Repetytorium A1–B2

Przegląd

Praktyczna publikacja adresowana zarówno do osób rozpoczynających naukę języka włoskiego, jak i tych, które chcą powtórzyć użycie włoskich czasowników i rozszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu. Pomoże utrwalić najważniejsze formy przed wakacyjnym wyjazdem.

 

Książka może być cenną pomocą dla osób samodzielnie uczących się języka włoskiego, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego oraz egzaminów językowych CILS, CELI czy PLIDA, słuchaczy lektoratów i kursów języka włoskiego, a także studentów italianistyki. Zamieszczony w niej materiał odpowiada poziomom od A1+ do B2+ kompetencji językowych opisanych w ESOKJ1.

W 17 rozdziałach omówiono czasy, tryby i strony, w jakich występują czasowniki w języku włoskim. Każdy rozdział obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna zawiera przystępny, uzupełniony licznymi przykładami opis form czasownika, ich tworzenia oraz użycia. Część praktyczna to zestaw różnorodnych ćwiczeń, które umożliwiają nabycie biegłości w stosowaniu właściwych form w wypowiedziach.

Książka do nabycia na stronie:
https://nowela.pl/czasowniki-wloskie-w-malym-palcu-repetytorium-a1-b2

Informacje szczegółowe: 978-83-65283-59-7, stron 176, format 180 x 230 mm, oprawa miękka.

Kategorie: Edukacja
Tagi: Nowela