TopKa, czyli bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl

TopKa, czyli bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Jedna z największych księgarni internetowych TaniaKsiazka.pl, należąca do spółki Glosel przedstawia TopKę, czyli ranking książek najchętniej wybieranych przez czytelników. Oto lista bestsellerów czerwca. Zestawienie obejmuje dane sprzedażowe z księgarni internetowej oraz z księgarni stacjonarnych marki TaniaKsiazka.pl za okres 1-30 czerwca 2022.

Na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych znalazła się najnowsza powieść noblistki Olgi Tokarczuk “Empuzjon”. Jest to duża zmiana w stosunku do poprzedniego miesiąca, gdyż w maju największą popularnością cieszyła się książka dla dzieci, czyli “Pucio na wsi”. Kolejne miejsca na podium w czerwcu zajmują popularne nie tylko wśród młodzieży tomy “Heartstopper” autorstwa Alice Oseman. Pierwszą piątkę listy zamyka pierwszy tom powieści “Tego lata stałam się piękna. Lato.” Jenny Han. W zestawieniu znajduje się wiele nowości i hitów z ostatnich kilku lat. Czytelnicy w czerwcu chętnie sięgali także m.in po romanse i polskie kryminały, a także literaturę fantasy i książki dla dzieci.

 

O księgarni TaniaKsiazka.pl
TaniaKsiazka.pl to istniejąca od 2006 roku, prężnie rozwijająca się księgarnia online z siedzibą główną w Białymstoku oraz biurem w Warszawie. TaniaKsiazka.pl to marka należąca do spółki Glosel. Jej misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i poszerzanie grona polskich czytelników. W asortymencie sklepu znajduje się ponad 400 tys. produktów, wśród których dostępne są m.in. książki, gry i zabawki. TaniaKsiazka.pl stale powiększa sieć punktów odbioru zamówień online. Obecnie w całej Polsce jest ich 20, w tym 9 księgarni stacjonarnych i 11 partnerskich lokalizacji, w których można bezpłatnie odebrać przesyłki. Do końca roku firma planuje kilka kolejnych otwarć. Od 2020 roku marka organizuje TargiKsiążki.Online. Ostatnia edycja przyjęła formę festiwalu literackiego WyCzytOn, w którym wzięło udział ponad 3 miliony czytelników.

 

 

 

Kategorie: Bestsellery