Nowy Empik na warszawskim Grochowie

Przegląd

Na mapie stolicy pojawił się 31. salon Empik. Od dziś mieszkańcy warszawskiego Grochowa mogą korzystać od ręki z szerokiej, różnorodnej oferty, wyjątkowych promocji i tysięcy inspiracji prezentowych a także odbierać w nowej lokalizacji zamówienia z Empik.com, bez dodatkowych opłat. Z okazji otwarcia, w dniach 10-11 czerwca na odwiedzających Empik przy Rondzie Wiatraczna czekają wyjątkowe atrakcje.

Premierowy salon popularnej i lubianej sieci zlokalizowany jest przy ul. Grochowskiej 230 w Warszawie. Na klientów czeka szeroka oferta kulturalna i rozrywkowa – nowości wydawnicze, literackie i muzyczne bestsellery, topowe planszówki oraz artykuły papiernicze i kreatywne. Na półkach znajdą także prasę krajową i zagraniczną, gadżety z unikalnych kolekcji własnych Empiku oraz mnóstwo inspiracji prezentowych, również na zbliżający się Dzień Ojca i zakończenie roku szkolnego.

Dwa dni atrakcji w nowym Empiku
Druga płyta i książka z wyprzedaży z 50% rabatem, 30-dniowy dostęp do aplikacji Empik Go z tysiącami audiobooków, e-booków i podcastów oraz Empik Music z milionami utworów, 25% zniżki na odbitki w Empik Foto przy zakupach za min. 50 zł – Empik przygotował dla klientów nowego salonu sporo atrakcji na weekend 10-11 czerwca. Ponadto 100 pierwszych osób, które zrobią zakupy za min. 80 zł otrzyma roczny dostęp do programu Empik Premium, z szerokim pakietem korzyści. To m.in. stała zniżka 15% na zakupy w salonie, do -20% na Empik.com, dedykowane promocje czy dostawa za 0 zł kurierem i do tysięcy punktów odbioru w całej Polsce.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie: www.empik.com/salony-empik/warszawa/grochowska/otwarcie

Wygodne zakupy na styku online i offline
Empik Grochowska to 304. sklep na mapie Polski i 31. w sercu Mazowsza. Marka nie zwalnia tempa ekspansji stacjonarnej, przy jednoczesnym rozwoju platformy e-commerce oraz produktów i usług mobilnych. Warszawski salon o powierzchni 330 m2 jest przestrzenią wygodnych zakupów na styku światów online i offline.

Nasi klienci cenią przede wszystkim szybkość zakupów i komfort, które dają im rozwiązania sprzedaży wielokanałowej, takie jak rezerwacja produktu online lub w aplikacji i odbiór w salonie już po dwóch godzinach (tzw. click&collect) czy bezpłatny odbiór zamówień z Empik.com w salonach stacjonarnych – teraz również w opcji ekodostawy produktów bez opakowań i wypełniaczy – mówi Cezary Kupiec, Dyrektor ds. Handlowych i Sieci Sprzedaży w Empiku.

Godziny otwarcia salonu Empik Grochowska (Rondo Wiatraczna): poniedziałek – sobota 9:00 – 21:00, niedziele handlowe: 10:00-20:00. Sklep w niedziele niehandlowe jest nieczynny.

 

Kategorie: Rynek Polski, Wydarzenia
Tagi: EMPiK