„Tam, gdzie kwitnie miłość”

Przegląd

 

 

Tam, gdzie kwitnie miłość to drugi tom serii ROD „Morele”. Niosąca nadzieję opowieść o kochaniu, cierpieniu oraz inności, ale także o tym, co ludzie mogą sobie wzajemnie odebrać albo dać.

 

 

Miłość… Może uskrzydlać, może też przynosić ból. Czasem za nią tęsknisz, czasem nie dostrzegasz, że masz ją na wyciągnięcie ręki. Bez niej jesteś jak roślina bez wody.

Czterdziestoletnia Teresa jest świeżo po rozwodzie, młodziutka Ola zmaga się z samotnym macierzyństwem, dojrzały Julian chciałby wreszcie być sobą. Wszyscy coś stracili, czegoś się boją i kogoś kochają. Są w różnym wieku, mają różny bagaż doświadczeń, a ich życiowe ścieżki przecinają się właśnie tu, w ogrodzie działkowym „Morele” – najpiękniejszym miejscu na ziemi. Czy odnajdą spełnienie, którego pragną? I co tak naprawdę okaże się tym spełnieniem?

 

Katarzyna Kostołowska fot. mat.pras.

 

Katarzyna Kostołowska – prawniczka, polonistka, autorka serii powieści obyczajowych CZTERDZIEŚCI. Wrocławianka zakochana w swoim mieście, z którego nie lubi wyjeżdżać. Kiedyś redaktorka naczelna pisma ogrodniczego, dziś praktykująca i zapalona ogrodniczka. Upiększanie swojego ogrodu zamieniłaby tylko na lekturę dobrej książki lub seans filmowy.

 

Kategorie: Literatura