Poznańskie Targi Książki już w piątek!

Już 11-13 marca w stolicy Wielkopolski spotkają się wydawcy z całego kraju, znani pisarze, ilustratorzy i pasjonaci książek. Na gości targowych czekać będą ciekawe promocje oraz liczne atrakcje, np. warsztaty literacko-artystyczne, premiery książkowe oraz aktywności dla dzieci.

W tym roku udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 100 wydawców, którzy przyjadą do Poznania, aby zaprezentować swoją najnowszą ofertę. Jak zawsze, będzie można spodziewać się atrakcyjnych rabatów – będzie to zatem nie lada gratka dla moli książkowych i kolekcjonerów książek.

Cieszymy się, że po dłuższej przerwie spotkamy się na Poznańskich Targach Książki z naszymi wystawcami oraz partnerami i wspólnie zaprezentujemy mieszkańcom regionu nowości ze świata literatury, bestsellery książkowe i nierzadko ich autorów – zaprasza Marcin Gorynia, dyrektor Poznańskich Targów Książki. – Spędźcie z nami weekend z książką już 11-13 marca, wstęp na targi jest dla wszystkich bezpłatny!

Poznańskie Targi Książki odbędą się w towarzystwie Targów Edukacyjnych, które skierowane są do uczniów poszukujących nowych szkół, rodziców i nauczycieli. Więcej informacji można znaleźć na stronach www.targiksiazki.pl oraz www.edukacja.mtp.pl

 

więcej TUTAJ

Kategorie: Targi krajowe