„Nie wszyscy muszą cię lubić”, czyli poradnik o tym jak przestać szukać aprobaty innych i żyć pełnią życia

Przegląd

„Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia”

Premiera: 09.03.2022

Wydawnictwo Publicat

Jeśli szukasz w życiu uznania innych (wirtualnego lub rzeczywistego), to możesz przegapić szansę na osiągnięcie tego, czego naprawdę pragniesz. Trenerka rozwoju osobistego Susie Moore pomogła tysiącom osób pokazać swoje prawdziwe ja, uniknąć pułapki aprobaty oraz zmierzyć się z różnymi aspektami codzienności. Dzięki jej książce odkryjesz, że możesz żyć własnym życiem i nie oceniać swoich działań na podstawie tego, co pomyślą ludzie. Nauczysz się także z odwagą mówić o swoich talentach, pogodnie znosić krytykanctwo i funkcjonować z niezachwianą pewnością siebie.

“Lajki (albo polubienia) stały się wskaźnikiem (oraz publicznym potwierdzeniem) aprobaty innych. Gdyby kosmici 👽 przypatrywali się nam z innej planety i zobaczyli, że ciągle wgapiamy się w małe ekrany, poszukując emotikonów ❤️👍 potwierdzających naszą wartość, stwierdziliby, że jesteśmy obłąkani. I mieliby rację.” 🤦‍♀️

Dzięki książce Susie Moore odkryjesz, że możesz żyć własnym życiem i nie oceniać swoich działań na podstawie tego, co pomyślą ludzie.

 

Recenzje:
„Susie Moore ma cudowny dar, dzięki któremu poczujesz, że możesz zrobić absolutnie wszystko, czego zapragniesz. A do tego pokaże ci, jak to osiągnąć. Ta książka jest praktyczna, zabawna i opisuje sytuacje, które przytrafiają się każdemu z nas”.
(Farnoosh Torabi, prowadząca podcast So Money i autorka bestsellera „When She Makes More”)

„Większość ludzi ma wrażenie, że potrzebuje zgody na to, by odnieść sukces. Ale jak zauważa Susie Moore, to nieprawda. «Nie wszyscy muszą cię lubić» pomaga nam przestać polegać na aprobacie innych”.
(Michael Hyatt, autor bestsellera „New York Timesa” „Your Best Year Ever”)

 

SUSIE MOORE – niegdyś dyrektorka do spraw sprzedaży i doradczyni firm rozpoczynających działalność w Dolinie Krzemowej i Nowym Jorku. Dziś jest trenerką rozwoju osobistego i publicystką piszącą felietony z poradami dla największych mediów. Jej artykuły publikowano w czasopismach „Business Insider”, „Forbes”, „Entrepreneur”, „Marie Claire” i „Huffington Post” oraz na portalach Today i Oprah.com. Z pochodzenia Angielka, mieszka i pracuje w Miami.

INFORMACJE PODSTAWOWE
Autor: Susie Moore
Wydawnictwo: Publicat
Kategoria: Popularnonaukowe
Format: 210x140mm
Liczba stron: 280
Okładka: Oprawa miękka – broszurowa
Premiera: 09.03.2022
EAN: 9788327126177
ISBN: 978-83-271-2617-7

Kategorie: Hobby i Poradniki