TaniaKsiazka.pl zawitała do Bydgoszczy. Nowa księgarnia jest już otwarta

TaniaKsiazka.pl zawitała do Bydgoszczy. Nowa księgarnia jest już otwarta

Przegląd

Jedna z największych księgarni internetowych, TaniaKsiazka.pl, otworzyła swój pierwszy punkt w Bydgoszczy. Od połowy lutego br. klienci mogą zrobić zakupy stacjonarnie, a także bezpłatnie i ekspresowo odebrać zamówienia złożone online w księgarni zlokalizowanej na ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 5/1.

TaniaKsiazka.pl to marka należąca do białostockiej spółki Glosel. Znana księgarnia ma w swojej ofercie książki od klasyków po nowości i debiuty młodych autorów. W asortymencie sklepu są również artykuły szkolne i papiernicze oraz zabawki, gry planszowe, zestawy kreatywne i puzzle dla dzieci w różnym wieku. Łącznie w ofercie jest ponad 400 tys. artykułów dla dzieci i dorosłych. TaniaKsiazka.pl to księgarnia internetowa, ale posiada również punkty stacjonarne, gdzie poza odbiorem zamówień złożonych online, można dokonać zakupów na miejscu. Taki punkt właśnie został otwarty w Bydgoszczy.

Zależy nam, aby klienci naszej księgarni w całej Polsce mieli możliwość zakupów bez względu na to czy wolą kupować przez Internet, czy stacjonarnie. Od lutego mieszkańcy Bydgoszczy mogą nie tylko ekspresowo odebrać zamówienia zrealizowane online, ale także przyjść na miejsce i wybrać coś z oferty sklepu. Jest to duża wygoda, a tego właśnie chcemy dla naszych klientów. W tym roku to już drugie otwarcie nowego sklepu na terenie Polski, a planujemy kolejne – mówi Łukasz Kierus, prezes i założyciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl

Oferta sklepu TaniaKsiazka.pl w Bydgoszczy
Nowa księgarnia w Bydgoszczy mieści się na ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 5/1. Jest otwarta w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty w godzinach 10:00-14:00. Można w niej kupić nie tylko książki, podręczniki i komiksy, ale również przybory szkolne i biurowe. W asortymencie znajdują się także gry i zabawki, na przykład klocki o różnym stopniu zaawansowania czy zestawy kreatywne lub puzzle. Miłośnicy literatury znajdą tu duży wybór zarówno nowości jak i znanych i lubianych klasyków z różnych gatunków. Osoby poszukujące prezentów dla swoich bliskich również się nie zawiodą. Zwolennicy zakupów online mogą wybrać produkty na stronie TaniaKsiazka.pl, a następnie odebrać bezpłatnie zamówienie w księgarni.

Rozwój księgarni TaniaKsiazka.pl
Firma działa na rynku już od 16 lat i jest jedną z największych księgarni internetowych w Polsce. TaniaKsiazka.pl może pochwalić się szeroką ofertą produktów, która stale się powiększa. Bardzo ważna jest dla niej dostępność, dlatego wciąż powstają kolejne punkty odbioru zamówień online. Obecnie w całej Polsce jest ich 22, w tym 9 księgarni stacjonarnych i 13 partnerskich lokalizacji, w których można odebrać przesyłki. Punkty znajdują się m.in. w Białymstoku, Ełku, Suwałkach, Grajewie, Poznaniu, Częstochowie i Ciechanowie, a także w Świdnicy i Bydgoszczy. Od 2020 roku księgarnia organizuje TargiKsiążki.Online. Ostatnia edycja przyjęła formę festiwalu literackiego WyCzytOn, w którym wzięło udział ponad 3 miliony czytelników.

TaniaKsiazka.pl to istniejąca od 2006 roku, prężnie rozwijająca się księgarnia online z siedzibą w Białymstoku. TaniaKsiazka.pl to marka należąca do spółki Glosel. Jej misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i poszerzanie grona polskich czytelników. W asortymencie sklepu znajduje się ponad 400 tys. produktów, wśród których dostępne są m.in. książki, gry i zabawki. TaniaKsiazka.pl stale powiększa sieć punktów odbioru zamówień online. Obecnie w całej Polsce jest ich 22, w tym 9 księgarni stacjonarnych i 13 partnerskich lokalizacji, w których można odebrać przesyłki. Do końca roku firma planuje kilka kolejnych otwarć. Od 2020 roku marka organizuje TargiKsiążki.Online. Ostatnia edycja przyjęła formę festiwalu literackiego WyCzytOn, w którym wzięło udział ponad 3 miliony czytelników.

Glosel to firma specjalizująca się głównie w obszarach sprzedaży książek oraz produktów FMCG w Internecie. Pod jej parasolem działają marki, takie jak TaniaKsiazka.pl i Bee.pl. Siedziba firmy mieści się w industrialnie urządzonym biurze w Białymstoku. Dodatkowo spółka posiada już ok. 9 tys. mkw. powierzchni magazynów w nowoczesnym kompleksie Panattoni Park, z którego realizuje zamówienia. Glosel zarządza także 5 księgarniami zlokalizowanymi w północno-wschodniej Polsce.

Kategorie: Rynek Polski