Anna Kasiuk, I będę Cię kochać aż do śmierci

Przegląd

Najnowsza powieść autorki książek obyczajowych Namiętność pachnąca terpentyną
i Poza ringiem. Amelia i ja.

I będę cię kochać aż do śmierci

Anna Kasiuk

Wiek: dla dorosłych
Premiera: 9 lutego
Kategoria: literatura obyczajowa, romans
ISBN: 978-83-8266-072-2

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 135×200
Liczba stron: 320
Cena: 39,90 zł

NAJLEPSZYM I NAJGORSZYM ZARAZEM, CO MOŻE SPOTKAĆ CZŁOWIEKA,
JEST MIŁOŚĆ.

Rita zawsze kochała wiatr we włosach. Młodość upływała jej na ciągłych zabawach i imprezowaniu, a jeśli wpadała czasem w kłopoty, wyciągał ją z nich kochający mężczyzna.
Tomasz sam nie stroni od drobnych występków, ale gdy łobuz spotka swoją prawdziwą miłość, może zrobić dla niej wszystko. Może się dla niej zmienić i wkroczyć na dobrą drogę do szczęścia.
I gdy już kochankowie mieli stanąć na ślubnym kobiercu, Tomasz wplątuje się w obronie narzeczonej w tragiczną w skutkach bójkę i trafia do więzienia.
Rita zaś odnajduje szczęście u boku innego. Zakłada rodzinę, ląduje w spokojnym mazurskim miasteczku, gdzie wraz z mężem prowadzi pensjonat nad jeziorem.
Sielanka zostaje jednak nagle przerwana, gdy w drzwiach pojawia się ON.
Prowokujący i piękny jak przed laty…
Związek z zazdrosnym i dość gwałtownym mężem, przeplatana seksem przyjaźń z lokalnym policjantem i szalone, niekontrolowane porywy serca do dawnej wielkiej miłości.
Czy tym razem Rita zdoła dokonać właściwego wyboru? Czy podąży za rozumem czy za sercem?

I będę cię kochać aż do śmierci – to opowieść o wielkiej miłości, która często trwa wbrew wszelkim przeciwnościom losu, wbrew zdrowemu rozsądkowi i mimo dobrych rad życzliwych ludzi wokół!

Anna Kasiuk – autorka kilkunastu powieści obyczajowych i erotycznych.

Jej debiutancka książka „Piąte – nie zabijaj” zajęła III miejsce w plebiscycie zorganizowanym przez pismo „Fanbook” na najlepszą książkę 2014 roku. Ten sam sukces osiągnęła w 2020 roku powieść „Poza ringiem. Amelia i ja”.

Zakochana w Mazurach, o których nie tylko pisze, ale i mówi z czułością, zabiera Czytelniczki i Czytelników do świata zawiłych i przenikliwych powieści. Nie boi się poruszania kontrowersyjnych tematów. O seksie pisze
w sposób pobudzający zmysły.

Odważne powieści Anny Kasiuk cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a wciąż rosnące grono jej wiernych odbiorców plasuje pisarkę w grupie najbardziej poczytnych autorek literatury rodzimej.

Kategorie: Literatura