Szczyt Cyfrowy ONZ IGF w Katowicach – PIK w ramach panelu Kreatywnej Polski na Szczycie!

Przegląd

Szczyt Cyfrowy ONZ IGF Katowice 2021 – Panel przedstawicieli polskiego przemysłu kreatywnego z udziałem Mikołaja Małaczyńskiego

 

 

Stowarzyszenie Kreatywna Polska zgłosiło na Szczyt Cyfrowy ONZ GIF 2021 tematyczny panel o obiegu treści chronionych prawem autorskim w Internecie. Panel SKP z udziałem przedstawiciela PIK-u odbędzie się 7.12. g. 9:00 – 9:30 i będzie dostępny po zarejestrowaniu się zgodnie z poniższą instrukcją.

 

W panelu wystąpią Mikołaj Małaczyński (prezes Legimi, członek Rady PIK) oraz Damian Flisak (Ringier Axel Springer Polska).

Zapraszamy do udziału. Przesyłamy, uproszczony najbardziej jak się da, instruktaż rejestracji:

IGF 2021 „Lightning Talk #71 New technologies as a challenge for the sustainable access and circulation of cultural goods.”
(Nowe technologie jako wyzwanie dla zrównoważonego dostępu do dóbr kultury i ich obiegu)

7 grudnia 2021 r. godz. 9.00 – 9.30 CET

Dyskusja będzie transmitowana przez program Zoom Clients for meetings i aby wziąć w niej udział rekomendowane jest zainstalowanie go na swoim urządzeniu. Można go pobrać ze strony:

https://intgovforum.zoom.us/download

Należy również zarejestrować się na stronie:

https://intgovforum.org/en

 

Najechać kursorem na zakładkę Profile w prawym górnym rogu i kliknąć Login / Register z rozwijającej się listy.

Następnie, po uzupełnieniu prawidłowo swoich danych i kliknięciu „Create new account”, po chwili na podany adres przyjdzie email z linkiem aktywacyjnym. Zgodnie z instrukcjami podanymi w mailu, należy w niego kliknąć i ustanowić hasło do logowania. Po zalogowaniu proszę kliknąć:

 

https://www.intgovforum.org/en/content/igf-2021-lightning-talk-71-new-technologies-as-a-challenge-for-the-sustainable-access-and

 

A następnie kliknąć w niebieski przycisk „Add this session to my schedule” w prawym górnym rogu:

Uzupełnić wymagane dane oznaczone czerwoną gwiazdką i kliknąć register. W mailu otrzymacie Państwo link do platformy uczestników.

Następnie na stronie naszego panelu, należy kliknąć „Open my Schedule to join my sessions

 

https://www.intgovforum.org/en/content/igf-2021-lightning-talk-71-new-technologies-as-a-challenge-for-the-sustainable-access-and

 

W zakładce będą dostępne wszystkie panele, które wybraliśmy. Przy konkretnym wydarzeniu proszę kliknąć „Check-in and attend” aby otrzymać link do konkretnego spotkania na Zoom. Link będzie dostępny na 1 dzień przed wydarzeniem.

Zapraszamy do wysłuchania tej ciekawej dyskusji i zapoznania się z prezentacjami.

Kategorie: Wydarzenia