Znamy program Targów Książki w Katowicach

Znamy program Targów Książki w Katowicach

Przegląd

Ponad 90 wystawców i spotkania ze znanymi i lubianymi autorkami i autorami – od 12 do 14 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach!

Na Targach można będzie znaleźć nowości i bestsellery wszystkich gatunków literackich, wartościowe książki z zakresu literatury pięknej, faktu, popularnonaukowej i naukowej, poradniki, albumy i komiksy. Ponad 90 wystawców z całej Polski przygotowało ofertę dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a obecność antykwariatów sprawi, że na targach można będzie się zaopatrzyć także w starsze tytuły.

Targi Książki to zróżnicowana oferta wydawców z całej Polski, spotkania z autorami, warsztaty, dyskusje, wymiana książek oraz atrakcje dla dzieci. Wśród gości m.in.: prof. Jerzy Bralczyk, Łukasz Orbitowski, Zbigniew Rokita, Joanna Bator, Marta Grzywacz, Paweł Piotr Reszka, Michał Ogórek, Sylwia Chutnik, Marek Krajewski, Jakub Ćwiek, Grzegorz Kalinowski, Karolina Lewestam, Mery Spolsky, Iza Michalewicz, Mariusz Sepioło, Artur Nowak, Barbara Szmatloch, Józef Krzyk.

 

PROGRAM NA SCENACH

PROGRAM NA STOISKACH

 

źródło: Fundacja Historia i Kultura

Kategorie: Targi krajowe