Księgarnia “Szafa pełna książek” przenosi się do sieci

Księgarnia “Szafa pełna książek” przenosi się do sieci

Przegląd

 

Kochani #Szafowicze,
ciężko znaleźć słowa, które będą odpowiednie. Słowa, które jednocześnie nie będą patetyczne, a odzwierciedlą ogrom towarzyszących nam emocji.
Dlatego, zacznijmy może od faktów i przy nich pozostańmy.

Z dniem 30 października 2021 roku, po 6 latach istnienia na rynku księgarskim, drzwi do #Szafy Pełnej Książek przy ul. Krakusa 7 zostaną zamknięte. 🥺 Nosiliśmy się z tą myślą już dłuższy czas i z całą pewnością jest to, na tą chwilę, najlepsza możliwa decyzja.
Dzięki Wam przez ostatnie trzy lata byliśmy jednymi z laureatów zaszczytnego tytułu „Księgarnia/Antykwariat Roku” co dało nam wiele satysfakcji pokazując, że nasza praca została doceniona. Niemniej ilość pracy w naszej rodzinnej księgarni odbijała się na codziennym życiu, a ciągły brak czasu nie pozwalał na realizację nowych pomysłów.
Oczywiście, żebyście nie myśleli, że kończymy przygodę z naszymi ukochanymi książkami, absolutnie NIE!. Nadal będziecie mogli nas znaleźć w internecie. Pracujemy nad ulepszeniem sklepu internetowego www.eszafapelnaksiazek.pl, tak abyście nadal mogli być z nami – już wkrótce nowa odsłona naszej strony.
W dalszym ciągu będziecie mogli znaleźć u nas najlepsze tytuły w super cenach, a niestrudzony Tomasz będzie przemierzał Polskę wzdłuż i wszerz, w poszukiwaniu „świeżego towaru”.
Numer telefonu pozostaje niezmienny, macie książki- DZWOŃCIE.  – czytamy na profilu FB krakowskiej księgarni

 

 

Kategorie: Wydarzenia