“Przygoda ze Zwiadowcami” – konkurs dla bibliotek!

Przegląd

Wydawnictwo Jaguar przygotowało konkurs dla bibliotek pt. „Przygoda ze Zwiadowcami”, w którym do wygrania są Skrzynki Skarbów Zwiadowców, zawierające pakiety nowości Wydawnictwa oraz gadżety czytelnicze, a dla pierwszych pięćdziesięciu bibliotek, które zgłoszą się do konkursu także pakiet startowy w postaci wybranego tomu cyklu Zwiadowcy oraz zakładek tematycznych.

Informacje na temat konkursu – regulamin i formularz zgłoszenia – dostępne są w specjalnej zakładce na stronie Wydawnictwa Jaguar pod adresem: https://wydawnictwo-jaguar.pl/page/konkurs-dla-bibliotek

Harmonogram konkursu wygląda następująco:

 

Etapy konkursu Wydawnictwa Jaguar Przygoda ze Zwiadowcami:

  1. Do 16 lipca 2021 roku włącznie prześlij wypełniony formularz zgłoszenia (dostępny do pobrania na dole niniejszej strony pod adresem: https://wydawnictwo-jaguar.pl/page/konkurs-dla-bibliotek) na mail: aleksandra.sekowska@wydawnictwo-jaguar.pl wyrażając tym samym chęć uczestnictwa w konkursie – dla pierwszych 50 bibliotek, które zgłoszą się do konkursu Wydawnictwo Jaguar przygotowało pakiety startowe z wybranym tomem serii Zwiadowcy oraz tematycznymi zakładkami dla czytelników.
  2. W okresie między 21 lipca a 1 października 2021 roku zrealizuj dwa zadania konkursowe szczegółowo opisane w punkcie 11 Regulaminu, tj. poświęć Zwiadowcom post w social mediach lub na stronie internetowej biblioteki i przeprowadź w dowolnej formule zajęcia inspirowane wspomnianym cyklem lub jednym z jego tomów.
  3. Do 8 października 2021 roku prześlij nam relację i zdjęcia z przebiegu działań konkursowych.
  4. W dniu polskiej premiery 16. tomu Zwiadowców, nie później niż do końca października 2021 roku ogłoszone zostaną wyniki konkursu, a 10 bibliotek nagrodzonych zostanie SKRZYNKAMI SKARBÓW ZWIADOWCÓW, zawierającymi gadżety czytelnicze oraz pakiet nowości Wydawnictwa Jaguar.

 

 

 

Kategorie: Biblioteki, Wydarzenia