Premiera książki “O psie, który dał słowo”

Przegląd

Bestsellerowa seria “Był sobie pies” zyskała sympatię nie tylko wśród właścicieli czworonogów. Czas na kolejną część – “O psie, który dał słowo”. Nasz bohaterski Bailey powraca, aby bawić i wzruszać.

Tym razem Bailey’a spotykamy w… raju! Okazuje się, że nasz ulubiony psi bohater jest tam otoczony wszystkimi ludźmi, których kochał. Pamięta swoje poprzednie wcielenia i jest mu dobrze. Jak to jednak bywa, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Nagle okazuje się, że zwierzak musi powrócić na ziemię i odrodzić się po raz kolejny. Czeka na niego naprawdę ważna misja! Pomimo tego że, gdy urodzi się na nowo, nie będzie pamiętał absolutnie niczego, pies podejmuje się odpowiedzialnego zadania. Tym razem ma pomagać uzdolnionemu chłopcu. Burke jeździ na wózku i czeka na operację, której będzie mógł poddać się dopiero, gdy przestanie rosnąć. Do tego momentu w codziennych czynnościach musi wspierać go Bailey.

Nasz bohater jest mądrzejszy niż wcześniej. Przecież to już stara psia dusza, doświadczona przez życie. Przy okazji będzie więc starał się pomóc rodzinie, która jest bliska rozpadu. Czasem jedynym lekiem na ból jest bezwarunkowa psia miłość.

“O psie, który dał słowo” autorstwa W. Bruce’a Camerona już w księgarniach!

Książkę można zamówić >>TUTAJ.

Wydawnictwo Kobiece

 

 

Kategorie: Literatura