Polski e-learning z nagrodą w prestiżowym konkursie (Bett Awards 2021)

Przegląd

Nagroda prestiżowego konkursu Bett Awards 2021 trafiła w ręce polskiej firmy! Rozwiązania e-learningowe stworzone przez gdański Learnetic zostały docenione na światowym forum. Firma otrzymała nagrodę i tytuł „Highly commended” w kategorii „Covid-19 Response Champions – International Initiatives”.

Organizowany od ośmiu lat konkurs Bett Awards to najważniejsze wyróżnienie, jakie otrzymać mogą twórcy nowoczesnych rozwiązań dla edukacji z sektora EdTech. Nagrody przyznawane są organizacjom i firmom, które w wyjątkowo skuteczny lub innowacyjny sposób zapewniły wsparcie dla szkół, nauczycieli i uczniów z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Jury konkursu doceniło całokształt działań gdańskiej firmy Learnetic, wskazując szczególnie na szereg działań wspierających edukację w Polsce oraz stworzony przez nich kompleksowy system edukacyjny, który odpowiada na wszystkie potrzeby szkół, nauczycieli, uczniów, a także wydawców e-podręczników. System oparty jest o platformę Dzwonek.pl oraz bezpłatne narzędzie do tworzenia zasobów edukacyjnych eKreda.pl.

To jednak nie koniec sukcesów. Podczas uroczystej gali „Covid-19 Response Champions – International Initiatives” ogłoszono również finalistów pozostałych kategorii. Firma Learnetic trafiła do finału konkursu Bett Awards 2021 w kategorii „Special Educational Needs Solutions” za stworzenie rekomendowanej serii specjalistycznych programów mTalent do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. Wyniki tej kategorii ogłoszone zostaną w czerwcu.

Źródła:

2021 Covid Category Winners

2021 Bett Awards Shortlist

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Learnetic