GIGANTYCZNA porcja dobrej zabawy!

Przegląd

 

Twoje dziecko jest fanem Kaczora Donalda i z niecierpliwością wyczekuje kolejnego tomu „Gigant Poleca”, a Ty nie zawsze pamiętasz o zakupie komiksu? Mamy dla Was rozwiązanie idealne, czyli zakup ulubionego dwumiesięcznika w prenumeracie!

Seria „Gigant Poleca” jest dostępna na https://prenumerata24.pl gdzie możecie zamówić wszystkie tegoroczne tomy w specjalnej ofercie. To nie wszystko – zamawiając „Giganty” w prenumeracie nie tylko oszczędzacie czas, ale również macie gwarancję, że nie ominie Was żaden z albumów!

 

Dwumiesięcznik „Gigant Poleca” bawi czytelników już od prawie 30 lat i jest największą serią komiksową, jaka ukazała się w Polsce. W każdym tomie na fanów Kaczora Donalda, Myszki Miki, Sknerusa McKwacza czeka aż 256 stron wielkiej przygody doprawionej doskonałym humorem. Czytelnicy „Gigantów” mogą delektować się najlepszymi historiami o poszukiwaniach skarbów, podróżach w kosmos, superbohaterach, wynalazkach, podróżach w czasie, a także o codziennym życiu w Kaczogrodzie. Każdy tom to majstersztyk autorstwa najlepszych europejskich rysowników.

Jeśli twoje dziecko lubi komiksy, to zaproponuj mu albumy z serii „Gigant Poleca”. Komiksy są doskonałą zachętą do samodzielnego czytania, a „Giganty”, dzięki dynamicznej fabule i doskonałym rysunkom z postaciami dziecięcej wyobraźni stanowią doskonałe narzędzie do tego, by zachęcić dziecko do samodzielnego czytania.
Komiksy z serii „Gigant Poleca” są idealne dla czytelników powyżej 7 roku życia. Kupując w prenumeracie otrzymujecie nie tylko najniższą cenę na rynku i darmową dostawę, ale przede wszystkim gwarancję, że nie przegapicie żadnego z sześciu zaplanowanych na 2021 rok tomów.
Szczegółowy harmonogram wysyłek dostępny jest na www.prenumerata24.pl

Nie tylko dla Kaczkofanów!

Od 2021 roku w ofercie www.prenumerata24.pl dostępne są również magazyny „Lego Explorer”, „Hot Wheels” oraz „MovieStar Planet”. Jeśli nie chcecie tracić czasu na szukanie ulubionych czasopism dziecka w punktach sprzedaży prasy i zależy wam na tym, by mieć każdy z numerów, to prenumerata jest idealnym rozwiązaniem.

Edukacja i zabawa z magazynem „Lego Explorer”

Prenumerata magazynu „Lego Explorer” to gratka dla wszystkich fanów klocków LEGO. W 2021 roku wydanych zostanie 8 numerów pisma, a do każdego z nich zostanie dołączony wyjątkowy zestaw klocków LEGO, z którego można zbudować więcej niż jedną zabawkę. Czasopismo przeznaczone jest dla dzieci w wieku 6-10 lat i łączy zabawy najbardziej znanymi klockami na świecie z edukacją STEM. W magazynie znajdziecie mnóstwo pomysłów na wykorzystanie swoich klocków Lego. Nie zabraknie też porad i informacji od prawdziwych projektantów i ekspertów Lego. Podpowiedzą oni, jak używać klocków w niekonwencjonalny sposób i jak zostać jeszcze lepszym budowniczym.

Magazyn dla najmłodszych fanów motoryzacji

Magazyn „Hot Wheels”, rekomendowany dla dzieci powyżej 6 roku życia, dostarczy mnóstwa wrażeń młodym miłośnikom motoryzacji i kultowych samochodów. W 2021 roku ukaże się 7 numerów czasopisma. Dla pierwszych 100 prenumeratorów przygotowaliśmy prezent w postaci oryginalnego autka Hot Wheels!

Dzieci zainteresowane światem motoryzacji znajdą w magazynie mnóstwo informacji o superszybkich maszynach i sportach ekstremalnych. W każdym wydaniu czeka moc nowinek ze świata tuningu, lista ostatnich rekordów w sportach wyczynowych czy gorące newsy o najdziwniejszych samochodach świata. Poza tym, można zajrzeć pod maskę niejednej superbryki, rozwiązać motozagadki, fachowo narysować superfurę, a świetnymi plakatami i unikalnymi zdjęciami ozdobić ściany swojego pokoju. To jeszcze nie wszystko – w każdym numerze znajdziecie też prezent – oryginalny samochód HOT WHEELS.

Gratka dla fanów wirtualnego świata moviestarplanet.pl

Magazyn „MovieStar Planet” przedstawia nowinki z dziedziny mody, filmu i muzyki oraz treści ściśle związane z grą, jak np. najciekawsze profile użytkowników, dowcipy i testy przez nich przesłane. Jeśli nie chcecie przegapić żadnego z wydań to zdecydujcie się na prenumeratę. Dla pierwszych 50 prenumeratorów mamy prezent: dodatkowy kod do gry: VIP NA MIESIĄC. W tym roku ukaże się 12 numerów.
W każdym numerze magazynu znajdziecie prezent – kod aktywujący unikalne przedmioty do wykorzystania w grze. Oprócz tego czekają na was konkursy, kolorowe przepisy kulinarne i plakaty z celebrytami. Magazyn skierowany jest do fanów powyżej 8 roku życia.

 

 

Tagi: Egmont