K. N. Haner i E. Folwarska będą pisały dla Edipresse Książki – PINK BOOKS

K. N. Haner i E. Folwarska będą pisały dla Edipresse Książki – PINK BOOKS

Przegląd

Dobra wiadomość dla miłośniczek gorących romansów! W 2021 roku współpracę z wydawnictwem Edipresse Książki rozpoczną dwie bestsellerowe autorki powieści obyczajowych i romantycznych: K. N. Haner i Edyta Folwarska, które łączą swoje siły i już 24 lutego wystartują z nową pobudzającą zmysły i wyobraźnię serią – PINK BOOK. Zapowiada się rok pełen miłości.

K.N. Haner
fot. K. N Haner

K. N. Haner
Nazywana polską królową romansów K. N. Haner to jedna z najlepiej sprzedających się autorek polskiej literatury obyczajowej. Jej książki wielokrotnie trafiały na szczyty list bestsellerów. W najbliższym czasie ma nadzieję osiągnąć pułap miliona sprzedanych książek.
Autorka ma 32 lata. Pochodzi z rodziny silnych kobiet – jej babcia była nauczycielką języka polskiego, a mama jest kuratorem. Mówi, że to po babci odziedziczyła łatwość opowiadania i lekkie pióro. Krytycy porównują ją do Remigiusza Mroza…  ponieważ tak jak on wydaje kilka powieści rocznie, a każdy dzień kończy napisaniem minimum piętnastu tysięcy znaków. Na półce ma już 20 książek swojego autorstwa. I kolejne dziesięć czeka na wydanie….
Prywatnie od 10 lat szczęśliwie zakochana w tym samym mężczyźnie. Mieszka pod Warszawą z partnerem i psem Tilą. W wolnych chwilach gotuje z pasją, której może pozazdrościć  jej sama Nigella Lawson. Oprócz tego namiętnie ogląda seriale na Netflixie, gra w planszówki i – do czego przyznaje się z uśmiechem – potrafi zarwać noc, grając w SIMS-y.

 

E. Folwarska – fot. Marcin Stróż

Edyta Folwarska
Autorka zmysłowych hitów Wszyscy moi mężczyźni oraz Zbiór miłości niechcianych jest dziennikarką i prezenterką telewizji Polsat, w której prowadzi program „Disco polo 25 lat później”, jest również prezenterką popularnej stacji muzycznej POLO TV. Od 15 lat związana z polskim show businessem, ma na koncie również debiut jako aktorka – zagrała kilka epizodów w kilku produkcjach Patryka Vegi.
Karierę rozpoczęła od  pracy w Super Expressie. W tym czasie przeprowadziła wywiady  z najpopularniejszymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami, między innymi z aktorami serialu “Hell on Wheels”, w którym zagrał znany z serialu “Pamiętniki Wampirów” Paul Wesley (były partner Britney Spears). Chciałaby przeprowadzić wywiady z Jasonem Stathamem i Hugh Jackmanem.
Prywatnie jest mamą samotnie wychowującą dwuletniego Tadeusza. Kocha Polskie morze, ale jej marzeniem jest przeprowadzka na Sycylię, gdzie mogłaby poświęcić się pisaniu romansów.

 

Edipresse Książki wchodzi w skład grupy medialnej Wydawnictwa Edipresse.
Wydawnictwo książkowe jest jednym z liderów na rynku literatury popularnej. Oferta Edipresse Książki to światowej sławy autorzy bestsellerów- Nora Roberts, Stephenie Meyer oraz Erica Spindler, jak i pisarki, których książki stale goszczą na liście bestsellerów “New York Timesa” czy “USA Today” – Audrey Carlan, Mia Sheridan, Meredith Wild, Samantha Young, J. Daniels czy L.J. Shen.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Edipresse