Targi Książki w Londynie 2021 latem

Targi Książki w Londynie 2021 latem

Przegląd

Przyszłoroczna edycja Targów Książki w  Londynie planowana jest na przełomie czerwca i lipca.  Organizatorzy mając nadzieję, że Coronavirus nie wpłynie na zmianę daty zapraszają do Hali Olympia w dniach 29 czerwca – 1 lipca 2021.

Andy Ventris, Dyrektor London Book Fair powiedział „Imprezy na dużą skalę w Wielkiej Brytanii podlegają stale zmieniającym się krajowym i lokalnym wytycznym i przepisom. Podjęliśmy decyzję o przeniesieniu LBF na czerwiec 2021 r., Aby stworzyć najlepszą okazję do organizacji wydarzenia na żywo.

Biorąc pod uwagę dynamiczny charakter pandemii, będziemy nadal uważnie monitorować sytuację, a jeśli obecne zmiany perspektyw spowodują podjęcie ostatecznej decyzji o wykonalności wydarzenia na żywo najpóźniej do końca marca 2021 roku. Chcemy przekazać tę datę wszystkim naszym partnerom, wystawcom i odwiedzającym, ponieważ doceniamy, jak wiele planowania i zasobów wymaga przygotowanie do targów o takiej skali.”

„Dziękujemy społeczności wydawniczej za jej nieustające wsparcie i nie możemy się doczekać ponownego spotkania w 2021 roku”. – dodał.