Bestsellery października 2020 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Katarzyna Nosowska, Camilla Läckberg, Remigiusz Mróz to nazwiska autorów, po których książki klienci księgarni TaniaKsiazka.pl sięgali chętnie nie tylko we wrześniu, ale – jak się okazuje – także w październiku.

Jesień stoi mocnymi historiami

Coś w tym jest, że jesienna aura wyjątkowo sprzyja sięganiu po thrillery i kryminały. Aż połowa najpopularniejszych książek października to przedstawiciele właśnie tych gatunków.

Wśród kryminalnych bestsellerów prym (już nie pierwszy raz) wiedzie Remigiusz Mróz. W zestawieniu znalazły się dwie książki autora. “Precedens”, najnowsza odsłona cyklu z Joanną Chyłką, nadal cieszy się dużą popularnością. Tymczasem w księgarniach pojawiła się kolejna książka pisarza – “Halny”. To także część cyklu, tym razem o komisarzu Forście.

Nowy thriller domestic noir od Alicji Sinickiej – “Służąca” – już kolejny miesiąc przyciąga uwagę klientów TaniaKsiazka.pl. Z każdą kolejną powieścią powiększa się grono fanów pisarki.

W zestawieniu znalazła się też nowość od Camilli Läckberg. “Srebrne skrzydła” szwedzkiej pisarki to drugi thriller z nowej serii, “Faye”.

Wśród bestsellerów października nie mogło zabraknąć nowej książki Wojciecha Chmielarza. “Prosta sprawa” to kryminał, który wyrósł z literackiego eksperymentu.

Gorące historie na chłodne wieczory

W bestsellerach października znalazły się dwie powieści romansowo-erotyczne: “Nie zostawię cię” Anny Wolf oraz “Zależna od mafii” Ady Tulińskiej,

Nosowska w natarciu

“A ja żem jej powiedziała…”, pierwsza książka Katarzyny Nosowskiej, bardzo długo nie schodziła z list bestsellerów. Okazuje się, że kolejna – “Powrót z Bambuko” ma szansę powtórzyć sukces poprzedniczki.

Radek Rak i Nagroda Literacka Nike 2020

Wraz z przyznaniem autorowi ważnej nagrody literackiej, wzrasta zainteresowanie nagrodzoną książkę. Tak było też z książką Radka Raka po ogłoszeniu go tegorocznym laureatem Nike. “Baśń o wężowym sercu albo słowo wtóre o Jakóbie Szeli” szybko stała się jedną z najczęściej wybieranych książek.

Kicia Kocia – polularna seria książeczek dla najmłodszych

Rodzicie często wybierają książki o Kici Koci Anity Głowińskiej, bo mają moc oswajania rzeczywistości. Na samym szczycie listy bestsellerów października w TaniaKsiazka.pl – “Kicia Kocia u dentysty”.

Bestsellery października TaniaKsiazka.pl – lista

  • “Kicia Kocia u dentysty”, Anita Głowińska
  • “Powrót z Bambuko”, Katarzyna Nosowska
  • “Służąca”, Alicja Sinicka
  • “Precedens”, Remigiusz Mróz (seria z Joanną Chyłką)
  • “Baśń o wężowym sercu albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli”, Radek Rak
  • “Halny”, Remigiusz Mróz (seria z komisarzem Forstem)
  • “Prosta sprawa”, Wojciech Chmielarz
  • “Nie zostawię cię”, Anna Wolf
  • “Srebrne skrzydła”, Camilla Läckberg
  • “Zależna od mafii”, Ada Tulińska


Kategorie: Bestsellery