Wydawnictwo SQN świętuje swoje 10 lecie!

Wydawnictwo SQN świętuje swoje 10 lecie!

Przegląd

21 października 2010 roku – to dla Wydawnictwa SQN data szczególna. Właśnie w tym dniu ukazała się nasza pierwsza książka: Hank Moody „Bóg nas nienawidzi”. Dokładnie dziesięć lat i ponad 500 tytułów później z małej firmy założonej przez kolegów z branży IT staliśmy się jednym ze znaczących graczy w branży literackiej. Chcąc z Wami świętować nasz jubileusz, przygotowaliśmy szereg niespodzianek!

10. urodziny świętujemy w zasadzie od początku roku. Infografiki w social mediach z ciekawostkami na temat firmy i wydanych przez nas książek (czy wiecie, który z autorów wydał ich u nas najwięcej?). Wspomnienia pracowników w cyklu „Kartka z kalendarza”, liczne promocje (ostatnio na Bonito.pl i TaniaKsiazka.pl), ale najważniejsze zostawiliśmy na deser, czyli na październik! Aktualnie trwają dwie promocje, w których możecie kupić taniej nasze publikacje:

50% na drugi z naszych tytułów na Empik.com
rabaty do 60% na ŚwiatKsiążki.pl

Prawdziwą bombę odpalimy jednak 26 października, kiedy to będziemy mieli dla Was aż 10 000 ebooków (praktycznie za darmo, bo symboliczna kwota, którą trzeba będzie uiścić za elektroniczną wersję książki, wróci na Wasze konto w księgarni do wydania na późniejsze zakupy). Szczegóły akcji znajdziecie w poniedziałek na stronie 10lat.wsqn.pl.

Na razie możecie odliczać czas do rozpoczęcia promocji i zapisać sobie w kalendarzu datę końcową, gdyż liczba książek w akcji będzie ograniczona. No i zobaczcie, jak świętujemy nasz jubileusz. Oczywiście stosownie do czasów, w których przyszło nam żyć.  Powyżej znajdziecie screen z popularnej aplikacji, który zrobiliśmy podczas dzisiejszego spotkania online. Miło było wszystkich widzieć nawet na odległość! Więcej szczegółów dotyczących urodzinowej akcji ebookowej podamy już wkrótce!

Kategorie: Wydarzenia