Trefl wydawcą książek

Przegląd

Wydawnictwo Trefl powstało z inicjatywy właściciela Grupy Trefl, Kazimierza Wierzbickiego, który planuje jego intensywny rozwój. W skład Grupy (https://sklep.trefl.com/grupa-trefl#about) wchodzą przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe, mediowe oraz spółki sportowe. Trefl SA jest jednym z największych producentów puzzli na świecie z dystrybucją do 50 krajów. Wydawnictwo również planuje eksport książek, w pierwszej kolejności opartych na markach własnych. Dzięki bliskiej współpracy Trefla SA, KAZ Studio (profesjonalnego studia filmowego Grupy) i Trefl Factory – Wydawnictwo ma również szansę kreowania niestandardowych rozwiązań koncepcyjnych i produkcyjnych. Grupa Trefl nadal pozostaje firmą rodzinną – niezmiennie od 1985 roku.

Wydawnictwo stanowi naturalne poszerzenie działalności Grupy o wysokojakościowe książki dla dzieci i ich rodziców. Budujemy bezpieczne uniwersum wspierające rozwój dziecka i rodzica na różnych etapach. Nasza oferta zakłada spójne kolekcje:

– koncepcyjne, w oparciu o realne potrzeby dzieci i rodziców

– markowe, bazujące na najlepszych dziecięcych brandach (własnych i nabytych)

– poszukujące – nieszablonowe projekty najlepszych polskich autorów i ilustratorów

Nasza pierwsza kolekcja: Dobranoc, Trefliki na noc pokazuje, jak chcemy wydawać: z pomysłem, w odpowiedzi na realne potrzeby dzieci i rodziców, zabawnie, blisko dziecka, z czułością wobec rodzica i naszych małych odbiorców.

Wydawnictwo tworzy zaangażowany zespół z wieloletnim doświadczeniem w książce dla dzieci, między innymi Marta Konior (Dyrektor Generalna) i Magdalena Talar (Redaktor Naczelna).

Kolekcja Dobranoc, Trefliki na noc

Wieczory z małym dzieckiem to wyzwanie dla niemal każdego rodzica. Dzieci robią się zmęczone, marudne, ale nie chcą jeszcze kończyć zabawy. Rodzice z kolei marzą tylko o tym, by spokojnie położyć je spać. Czy można to pogodzić? Tak!

Stworzona we współpracy ze specjalistką od snu, Magdaleną Komstą (znaną m.in. z bloga wymagające.pl), kolekcja 18 KSIĄŻEK oraz wielu GIER I ZABAW bazuje na metodzie, która krok po kroku układa cały wieczór w szereg pozytywnych czynności. Zmienia sprzątanie zabawek, kolację, kąpiel, mycie zębów czy zgaszenie światła w rozwijającą zabawę i pozwala dzieciom nabrać prawidłowych nawyków związanych ze snem. Każdy wieczór może mieć szczęśliwe, senne zakończenie!

Przez wszystkie te etapy prowadzą bohaterowie bezpiecznych polskich animacji „Rodzina Treflików” i „Bobaski i Miś” w reżyserii Marka Skrobeckiego.

Kolekcja trafi do sprzedaży 14 października i dostępna będzie w dwóch kategoriach wiekowych: 0-2 oraz 3-6. Szczegóły na https://treflbooks.com/dobranoc-trefliki-na-noc/ oraz https://thetreflikfamily.com/

 

 

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Trefl