Jesienne nowości dla najmłodszych czytelników

Przegląd

Premiery już 7 października! Rodzinne relacje, emocje, wrażliwość – to tematy, które poruszamy w następujących książkach:

  • “Pani K. zaczyna od nowa. Opowieść o odporności w trudnych chwilach”  – Anna Kaminski stworzyła postać Pani K., która nie jest zwyczajnym kotem. Bywa wystraszona, zmoknięta, zdenerwowana, smutna, zawiedziona, a nawet pokryta siniakami – to może przydarzyć się wszystkim kotom. I ludziom też. Więc co sprawia, że Pani K. jest nadzwyczajna? Jest wyjątkowa, ponieważ niezależnie od tego, jak trudny był dla niej dzień, następnego dnia zaczyna wszystko jeszcze raz. Pogodna książka dla dzieci w wieku 3-5 lat z ciepłymi ilustracjami Przemysława Szukaja.

Wiek: 3-5 lat, 9788381412292, stron 32, oprawa twarda, format 230×250 mm, cena 29,99 zł

“Za chmurami to skończone dzieło sztuki, które jest hołdem oddanym wyobraźni. Ale nie tylko wyobraźni, także – i być może przede wszystkim – miłości. Miłości w jej najbardziej szczególnych przejawach, czyli czułości, trosce i uważności. Za chmurami bardzo nienachalnie przypomina, że jesteśmy odpowiedzialni za to, kogo oswoiliśmy. I ta odpowiedzialność realizuje się codziennie. Trzeba dbać o te więzi, są one bowiem najcenniejszym, co daje nam życie. Jestem wdzięczny tej książeczce, że o tym przypomina w tak prosty i piękny sposób. To bezcenne.” [Przemysław Staroń, Nauczyciel Roku 2018, Finalista Global Teacher Prize 20

Wiek: 3-5 lat, 9788381412278, stron 40, oprawa twarda, format 205×275 mm, cena 29,99 zł

 

A to nie koniec niespodzianek dla młodszych fanów/ek Dwukropka 🙂 Niedługo zdradzimy więcej!

PREMIERA 7 października 2020

 

www.dwukropek.com.pl

 

Tagi: Dwukropek