Bestsellery września w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Początek tej jesieni zdecydowanie należał do literatury kryminalnej. W zestawieniu bestsellerów września księgarni TaniaKsiazka.pl prym wiodą znane nazwiska: Remigiusz Mróz, Jo Nesbø i Camilla Läckberg.

Wyczekiwane premiery

Wrzesień co roku zaskakuje czytelników ilością świetnych i długo wyczekiwanych książkowych premier. I tak w zeszłym miesiącu na półki księgarń trafiły m.in.: “Pokora”, nowa książka Szczepana Twardocha; “Powrót z Bambuko” Katarzyny Nosowskiej, “Królestwo” Jo Nesbø czy nowa odsłona serii “Faye” Camilli Läckberg – “Srebrne skrzydła”. Nic dziwnego, że te książki z miejsca trafiły do zestawienia bestsellerów TaniaKsiazka.pl.

Również we wrześniu swoją premierę miała najnowsza część zekranizowanego cyklu z Joanną Chyłką Remigiusza Mroza. Po “Precedens”, już 12 tom serii, sięgnęło wielu miłośników twórczości pisarza.

Skoro już jesteśmy przy powieściach kryminalnych i sensacyjnych, to dużym zainteresowaniem klientów TaniaKsiazka.pl cieszyła się też inspirowana rzeczywistością pandemii książka Roberta Ziębińskiego – “Lockdown”.

Najlepiej w pakiecie

Nieczęsto zdarza się, że do zestawienia bestsellerów miesiąca trafia cały pakiet książek. Jednak we wrześniu wielu klientów księgarni stwierdziło, że zamiast kupować książki Eleny Ferrante pojedynczo, lepiej złapać wszystkie cztery. Mowa o powieściach z cyklu “Genialna przyjaciółka”.

Kuchnia polska w wegańskiej odsłonie

“Jadłonomia po polsku”, nowa książka kucharska Marty Dymek, od swojej premiery na początku lata cały czas utrzymuje się w zestawieniu bestsellerów. Autorka swoimi przepisani na dania wegańskie kradnie serca nie tylko roślinożerców.

W poszukiwaniu czegoś więcej

Wśród bestsellerów września księgarni TaniaKsiazka.pl znalazły się jeszcze dwie książki: “Droga artysty” Julii Cameron, która już od 25 lat pomaga czytelnikom wyzwolić w sobie twórcę oraz nowe wydanie “Wędrówki dusz” Michaela Newtona.

Bestsellery września TaniaKsiazka.pl – lista

  • “Precedens”, Remigiusz Mróz (seria z Joanną Chyłką)
  • “Powrót z Bambuko”, Katarzyna Nosowska
  • “Srebrne skrzydła”, Camilla Läckberg (seria “Faye”)
  • “Królestwo”, Jo Nesbo
  • Pakiet “Genialna przyjaciółka” (“Genialna przyjaciółka”, “Historia nowego nazwiska”, “Historia ucieczki”, “Historia zaginionej dziewczynki”), Elena Ferrante
  • “Jadłonomia po polsku”, Marta Dymek
  • “Pokora”, Szczepan Twardoch
  • “Droga artysty”, Julia Cameron
  • “Lockdown”, Robert Ziębiński
  • “Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu”, Michael Newton

 

Kategorie: Bestsellery