Płaski brzuch. Dieta i ćwiczenia. Idealna sylwetka

Przegląd

Premiera już w sierpniu

Wydawnictwo RM przedstawia poradnik Płaski brzuch. Dieta i ćwiczenia. Idealna sylwetka, który pojawi się już w sierpniu 2020. Książka jest stworzona dla każdego, kto chce o zadbać o siebie i o swój wygląd.

W poradniku Czytelnik znajdzie informacje:

  • dlaczego przybieramy na wadze i jak temu zaradzić,
  • jakie są rodzaje diet odchudzających i jak wybrać właściwą dla siebie,
  • jak samodzielnie zaplanować i stosować dietę niskokaloryczną,
  • jakie nawyki zmienić, by osiągnąć cel i utrzymać efekty.

W książce znajdują się także urozmaicone przepisy na śniadania, obiady, kolacje i przekąski z obliczoną wartością energetyczną oraz zestaw ćwiczeń przygotowanych przez doświadczoną trenerkę fitnessu.

AGATA LEWANDOWSKA – dietetyk, absolwentka WUM, SGGW oraz podyplomowych studiów z psychodietetyki na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Interesuje się wpływem sportu i codziennej diety na zdrowie. Autorka wielu książek o diecie i zdrowiu m.in. Detoks cukrowy, Dieta anti-aging, Dieta w chorobie Hashimoto, Niski indeks glikemiczny, Schudnij bez diety. Prowadzi stronę internetową oraz bloga pod adresem www.lewandowskaagata.pl.

JOANNA ZAJĄC-BOROWICKA – trenerka personalna, instruktorka fitness, właścicielka warszawskich klubów tylko dla kobiet I LOVE FITNESS. Specjalizuje się w treningach medycznych oraz treningach funkcjonalnych podnoszących sprawność i kondycję oraz modelujących sylwetkę.

Odpowiednia dieta i specjalnie dobrane ćwiczenia to klucz do sukcesu.

 

 

 

Kategorie: Hobby i Poradniki