Zmiana terminu XXVI Targów Wydawców Katolickich

Organizatorzy Targów Wydawców Katolickich poinformowali, że w związku z obecną sytuacją i zagrożeniem epidemiologicznym zaplanowane na 23-26 kwietnia 2020 roku XXVI Targi Wydawców Katolickich zostaną przełożone.

Nowy termin wyznaczono na 24-27 września 2020 roku

KOMUNIKAT:

 

Warszawa, dnia 16 marca 2020 r.

K O M U N I K A T T A R G O W Y

Zmiana terminu Targów

Drodzy Wydawcy, Wystawcy,
Uczestnicy Targów Wydawców Katolickich

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem wywołanym przez pandemię koronawirusa COVID-19,
– ogłoszeniem zagrożenia epidemicznego – Organizatorzy XXVI Targów Wydawców Katolickich, czyli Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich wraz z Zarządem Zamku Królewskiego w Warszawie – Muzeum, współorganizatorem Targów, podjęli decyzję o przeniesieniu planowanej na kwiecień edycji tego wydarzenia targowego na późniejszy termin.
Tegoroczna edycja Targów Wydawców Katolickich odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie w dniach 24 – 27 września.

Zmiana terminu obejmuje także konkurs o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2020 za najlepsze publikacje o tematyce religijnej. Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji nastąpi w czwartek 24 września, podczas uroczystości otwarcia XXVI Targów Wydawców Katolickich, a gala wręczenia Nagród FENIKS odbędzie się w sobotę 26 września.
O kolejnych szczegółach związanych z organizacją Targów oraz Nagrody FENIKS będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem strony internetowej SWK: www.swk.pl oraz kolejnych komunikatów medialnych.

Pozdrawiam serdecznie

Prezes Zarządu SWK

 

Kategorie: Targi krajowe