„Zemsta cesarza” – najnowszy bestseller Clive’a Cusslera – premiera już 5 marca w Wydawnictwie Amber!

Przegląd

Polecamy najnowszą książkę wielkiego mistrza przygody z cyklu Oregon.

Nowy bestseller największego na świecie mistrza powieści przygodowych

Cykl Oregon
Załoga „Oregona” jest atakowana przez bezwzględną hakerkę w tej pełnej akcji powieści wielkiego mistrza przygody numer 1 na liście bestsellerów „New York Timesa”.

www.wydawnictwoamber.pl

Kiedy napad na bank podczas Grand Prix Monako pozbawia Korporację środków na zagranicznym koncie, Juan Cabrillo i załoga „Oregona” nieoczekiwanie stają się bezbronni. Pozbawiony pieniędzy, Juan musi zaufać kobiecie ze swojej przeszłości i staremu przyjacielowi z pracy w CIA, żeby pomogli zapewnić bezpieczeństwo jego zespołowi. Razem stawią czoło tajemniczej hakerce, która dokonuje brutalnej wendety. Dopiero po rozpoczęciu obławy wychodzi na jaw potworność jej planu: kradzież w banku jest jedynie pierwszym krokiem w spisku, który spowoduje śmierć milionów ludzi i zastój w światowej gospodarce. Przyczyna tego planu? Fascynujący dokument skradziony w czasie katastrofalnego najazdu Napoleona na Rosję. Ale dwieście lat później właśnie to może rzucić Europę na kolana.

CLIVE CUSSLER to jedyny autor, który od 45 lat nie schodzi ze szczytów list bestsellerów. W każdym tygodniu jego książki zajmują najwyższe miejsca w Top 10 „New York Timesa”. Są tłumaczone na 60 języków i publikowane w 105 krajach. Na każdą jego powieść czekają niecierpliwie wierni czytelnicy w każdym wieku.

 

 

Polecamy też inne bestsellery autora:

Pirania http://www.wydawnictwoamber.pl

Nożownikhttp://www.wydawnictwoamber.pl

Gangsterhttp://www.wydawnictwoamber.pl

Pirat http://www.wydawnictwoamber.pl

PROJEKT „NIGHTHAWK” http://www.wydawnictwoamber.pl

Kategorie: Literatura
Tagi: Amber