Sklep internetowy Gandalf.com.pl rozpoczął współpracę z platformą goodie

Sklep internetowy Gandalf.com.pl rozpoczął współpracę z platformą goodie

Przegląd

Wspólna komunikacja oferty to przykład tego jak dopasować się do potrzeb użytkowników w nowym dziesięcioleciu. Wygoda połączona ze zwrotem 15 zł gwarantuje Klientom wysoką atrakcyjność zakupów.

Gandalf.com.pl zapewnia ofertę z zakresu kultury i rozrywki. Szeroki asortyment księgarski, filmowy, muzyczny, a także gry planszowe, zabawki i kosmetyki. Sklep internetowy podpowiada jak kreatywnie spędzić czas wolny oraz twórczo wykorzystać każdą chwilę. Tylko teraz, w ramach unikatowej promocji, oferuje również zwrot części wydatków za zakupy. 15 zł otrzymają wszyscy nowi Użytkownicy platformy goodie, którzy kupią na Gandalfie produkty w cenie powyżej 20 zł. Dzięki temu, Klienci są w stanie zaoszczędzić nawet do 75% wartości swojego zakupu.

Środki zaoszczędzone w ten sposób trafiają na konto na goodie. Platforma goodie (aplikacja mobilna i strona internetowa goodie.pl), związana z Bankiem Millennium, zajmuje się monitorowaniem najlepszych ofert na rynku i przygotowaniem wybou specjalnych propozycji zakupowych. Dzięki goodie użytkownicy mogą szybko zapoznać się z najgorętszymi promocjami i trendami konsumenckimi. Korzystanie z goodie usprawni codzienne zakupy i pozwoli oszczędzić pieniądze. Liczne programy lojalnościowe dostępne na platformie zapewniają użytkownikom osobiste podejście i spersonalizowaną relację z wybranymi markami.

Co jest w tym naprawdę wyjątkowego? Dzięki współpracy Gandalfa i goodie na ulubione zakupy Klienci wydadzą o wiele mniej. Nie dość, że sklep Gandalf obniża ceny wyjściowe swoich produktów co najmniej o kilkanaście procent, to jeszcze robiąc zakupy po raz pierwszy przez goodie cashback, Użytkownicy dostaną 15 zł zwrotu za każde zamówienie powyżej 20zł. W ten sposób można zaoszczędzić nawet 75% ceny zakupionej książki, gry, czy innego spośród ponad 300 tysięcy produktów!

Promocja trwa do 31.03.2020 r. Więcej szczegółów na temat oferty dostępnych jest pod adresem: www.gandalf.com.pl/opis-promocji/promocja-goodie/

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Gandalf