Kryształy, które leczą kobiece dolegliwości, Catherine Mayet i Nathaëlh Remy

Przegląd

Biblia kryształów niezbędna dla kobiet!

  Każdy zmiana w życiu wiąże się z nowymi wyzwaniami, którym możesz stawić czoła dzięki kryształom.

W tym praktycznym poradniku przedstawiono 20 leczniczych kryształów niezbędnych każdej kobiecie i 10 kryształów dodatkowych, które poszerzają zakres możliwości leczenia. Zawarto w nim informacje na temat ich dobroczynnych właściwości. Podano także jasne wytyczne dotyczące właściwego doboru kryształów, obchodzenia się z nimi i stosowania ich tak, by osiągnąć jak najlepsze efekty.

Każdy kryształ ma własną energię, którą można wykorzystać do przywrócenia równowagi emocjonalnej i uspokojenia ciała, umysłu i ducha. Można je umieszczać bezpośrednio na skórze, nosić jako biżuterię, używać podczas medytacji albo po prostu położyć gdzieś w pobliżu. Cudowne kamienie szlachetne mogą stać się dla nas źródłem niezliczonych korzyści i pomóc dokonać zmian w naszym życiu w każdej sytuacji.

• Porady na wszystkie cztery etapy życia kobiety: niemowlęctwo, lata młodzieńcze, dorosłość i dojrzałość
• Pytania i odpowiedzi, wskazówki dotyczące powiązania kryształów z poszczególnymi czakrami. Tabela z krótką instrukcją obsługi kryształów
• Pomoc w zasypianiu, uśmierzanie bólów brzucha u nastolatek, łagodzenie lęków, stymulacja płodności, pokonywanie wyzwań w pracy i w miłości, zmagania z menopauzą i wiele, wiele więcej…

Catherine Mayet praktykowała leczenie za pomocą kryształów (litoterapię) w Paryżu, Brukseli i Londynie. Jest również grafologiem, geobiologiem i energoterapeutką. Obecnie zajmuje się głównie rozwojem Irisame, techniki terapeutycznej wykorzystującej moc starannie dobranych zdjęć, stosowanej do leczenia emocjonalnych blokad i przywracania równowagi energetycznej.

Nathaëlh Remy jest litoterapeutką, terapeutką reiki, zajmuje się również stawianiem tarota. Kryształy są dla niej bramą do świata duchowego i kluczem do rozwoju osobowego.

Premiera książki odbędzie się w kwietniu 2020 roku.

Kategorie: Hobby i Poradniki