Już za trzy tygodnie 5. ŚląskieTargi Książki! Znamy wystawców

Przegląd

Śląskie Targi Książki odbędą się w dniach 6-8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Współgospodarzem wydarzenia jest Miasto Katowice, organizatorem wykonawczym jest Murator EXPO, a partnerem merytorycznym spółka Targi Książki.

Śląskie Targi Książki staną się dla mieszkańców całej aglomeracji świetną okazją do udanych zakupów książek z oferty renomowanych wydawców z całej Polski.

Na Targach można będzie znaleźć nowości i bestsellery wszystkich gatunków literackich. Coś interesującego znajdą dla siebie wielbiciele powieści obyczajowych, kryminałów, reportażu, fantastyki, jak i miłośnicy poezji, poradników i komiksów. Nie zabraknie też bogatej oferty książkowej dla dzieci.

Małe, niezależne oficyny wydawnicze pod szyldem Świadomych Wydawców, przygotowały na Targi ekspozycję wartościowych i atrakcyjnych książek z zakresu literatury pięknej, faktu, popularnonaukowej i naukowej. Obecność licznych antykwariatów umożliwi uzupełnienie domowych bibliotek także o starsze tytuły. Na miłośników gier planszowych w każdym wieku również czekać będzie niezwykle ciekawa oferta.

Lista wystawców obecnych w Katowicach tutaj 

 

 

źródło www.slaskczyta.pl

Kategorie: Targi krajowe