Człowiek, którego pokochały miliony! Zaproszenie na spotkanie z Dominikiem Rupinskim!

Z okazji premiery activity book Dominika Rupińskiego – „SO SWEET CHALLENGE” – serdecznie zapraszamy na spotkanie z internetową gwiazdą, człowiekiem, którego pokochały miliony młodych ludzi!

Już w najbliższy czwartek, 28 listopada, o godzinie 17:00 w salonie Empik w Arkadii (Aleja Jana Pawła II 82, Warszawa) odbędzie się spotkanie z fenomenem wśród polskich twórców internetowych:
– 2 200 000 obserwujących na Tik-Toku!
– 760 000 obserwujących na YouTube!
– 900 000 obserwujących na Instagramie!

Dominik przygotował dla swoich fanów szczególną publikację. Jak sam o niej mówi: „To jest nasz SO SWEET CHALLENGE! Mój i Twój! Co robisz 5 stycznia? Ja obchodzę Dzień Bitej Śmietany! A 9 czerwca? Bo akurat wtedy wypada Dzień Przyjaciela! Spędźmy ten czas razem! Wspólne gotowanie, niecodzienne wyzwania, jedzenie słodkości, wymiana zdjęć… będzie soooo sweet! Dzięki tej niezwykłej książce o niczym nie zapomnisz, a przy okazji… zdradzę Ci sekret: So Sweet Challenge to przepustka do wciągającej zabawy, która będzie trwać cały rok!
Dominik Rupiński

Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego będzie można zdobyć dedykację czy też zrobić sobie zdjęcie z Dominikiem. Oraz oczywiście zapytać o wyzwanie, książkę etc.