Jak spowolnić proces starzenia się i do końca zachować zdrowie? Odpowiedź znajdziesz w książce „Młodość na dłużej”

Przegląd

Dzięki postępowi nauki znacznie lepiej rozumiemy przyczyny i konsekwencje starzenia się. Medycyna przeciwstarzeniowa skorzystała ogromnie na badaniach genetycznych, badaniach nad hormonami, czy komórkami macierzystymi. Równocześnie z rozwojem medycyny zachodzi zmiana kulturowa towarzysząca się starzeniu  populacji krajów rozwiniętych.

Młodość na dłużej już od 1października  w księgarniach. Jej autor dr Duncan Carmichael radzi, by korzystać z tej książki jak z trampoliny do lepszego poznania problematyki przeciwstarzeniowej.

 

POPRAWMY SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD!

 

Jak spowolnić proces starzenia się i do końca zachować zdrowie?

Starzenie się jest naturalną i nieodłączną częścią życia. Mimo to większość ludzi obawia się tego procesu i jego skutków dla ciała i umysłu. A gdybyśmy tak mogli odsunąć te negatywne skutki w czasie i do końca życia pozostać w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej? Oto dobra wiadomość: Możemy!

W Młodości na dłużej światowej klasy specjalista w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej doktor Duncan Carmichael pomaga czytelnikowi zrozumieć, jak funkcjonuje organizm, i poznać czynniki, które stanowią o zdrowiu i tempie starzenia się. Zawiera oparte na najnowszych badaniach bezcenne wskazówki dotyczące wielu istotnych aspektów życia w zdrowiu, takich jak dieta, sen, funkcjonowanie układu hormonalnego. Autor nie oszukuje czytelnika, że wystarczy jeden cudowny preparat czy produkt spożywczy, by zachować wieczną młodość, jak przekonuje dziś wielu „ekspertów”. Uświadamia natomiast, że długie życie w optymalnym stanie zdrowia to wynik wielu skomplikowanych procesów zachodzących w organizmie przez całe życie i że człowiek wyposażony w odpowiednią wiedzę i żyjący świadomie, ma na te procesy wpływ.

 

Doktor Duncan Carmichael ukończył studia medyczne w RPA, zawodowo doskonalił się w Europie, gdzie zgłębiał problematykę żywienia, równowagi hormonalnej i medycyny estetycznej. Założył i prowadzi Institute of Healthy Aging w Kapsztadzie oraz siostrzaną placówkę w Dorset w Wielkiej Brytanii.

 

 

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Rebis