Inspirująco o kobiecie

Przegląd

Piękna, przyciągająca wzrok kobieca okładka, intrygujący tytuł, nowatorska treść. Książka „Boska kobieta w cudownym planie Stwórcy”, wydana właśnie nakładem Edycji Świętego Pawła, ma wszystko, by przyciągnąć i zaciekawić potencjalnych odbiorców.

Jeśli nie godzisz się z modelem kobiecości, który kształtują współczesna kultura masowa i reklamy, nie chcesz żyć pod presją dzisiejszego świata, a może czujesz, że czas spróbować czegoś nowego – dobrze trafiłaś. Książka „Boska kobieta w cudownym planie Stwórcy” to wyjątkowy poradnik, dzięki któremu odkryjesz, dlaczego tak naprawdę Bóg stworzył kobietę, jak możesz zyskać stabilne poczucie własnej wartości, jakie jest twoje prawdziwe piękno, jak powinna wyglądać kobiecość w relacjach damsko-męskich oraz co Bóg myśli o twojej karierze zawodowej.
Jego autorki, Kristen Clark i Bethany Baird, to siostry i przyjaciółki z Teksasu. Od 2014 r. prowadzą działalność na rzecz kobiet GirlDefined (www.girldefined.com). Jej celem jest pomoc współczesnym dziewczynom w zrozumieniu, jak żyć według ponadczasowej Bożej wizji kobiecości. Przez bloga, vloga, książki, konferencje i webinaria przekazują kobietom Boże spojrzenie na ich wartość, cel w życiu i tożsamość.

 

edycja.com.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki