Edycja Świętego Pawła na targach w Krakowie

Przegląd

W dniach 24-27 października w Krakowie odbywać się będą 23. Międzynarodowe Targi Książki. Edycję Świętego Pawła znajdziecie na stoisku C8 w Hali Wisła.

Z okazji targów Edycja Świętego Pawła tradycyjnie przygotowała wiele nowości wydawniczych i spotkań z autorami. Uwadze polecamy najnowszą książkę ks. Arkadiusza Paśnika, zatytułowaną „Życie”. Ludzkie historie uchwycone mistrzowsko w tej książce przez autora i zatrzymane w kadrze to zarazem zaproszenie czytelnika w niezwykłą podróż. Wymagającą, pełną wybojów i zakrętów, ale niezwykle prawdziwą, szczerą i zachwycającą wielobarwnością odczuć i emocji. Ks. Paśnik przyjął nasze zaproszenie i spotka się z fanami swojej twórczości na naszym stoisku w piątek 25 października w godz. 12.30-13.45.

Kolejnym z zaproszonych przez nas autorów jest dr Paweł Grabowski, który 24 października (czwartek), w godz. 14.30-15.45, będzie promował swoją książkę pt. „Dziadek Franek”. To ciepła, mądra i refleksyjna opowieść o relacjach rodzinnych, o potrzebie szczerej rozmowy nawet na najtrudniejsze tematy, o tym, jak wspólnie z dziećmi dzielić radości życia i jego smutki.

Mikołaj Gospodarek to kolejny z naszych autorów, goszczących na targach. Spotkanie z nim zaplanowano na sobotę 26 października w godz. 12.30-13.45. Mikołaj będzie podpisywał album swojego autorstwa pt. „Polska. 50 urokliwych miejsc”, w którym udowadnia, że Polska nieodmiennie go urzeka, fascynuje, zachwyca. Od lat podróżując przez kraj nad Wisłą, ze skrupulatnością reportażysty dokumentuje mijane miejsca. Prezentowana książka to pokłosie jego wieloletnich podróży, zatrzymanych w kadrze, a zarazem laurka wystawiona Polsce.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych czytelnikach. Z nimi w sobotę 26 października w godz. 14.30-15.45 spotka się Jagoda Michalak, autorka „Wysp Koralowych”. Bohater powieści – Mikołaj to mieszkaniec tytułowych Wysp Koralowych na Oceanie Tęczowym. Beztrosko spędza czas, marząc o przeżyciu czegoś wyjątkowego.

Dla poszukiwaczy okazji mamy dobrą wiadomość. Na całą ofertę targową przygotowaliśmy rabat w wysokości 25 procent. A będzie w czym wybierać. Gama naszych produktów jest naprawdę szeroka. Znajdzie się zarówno coś dla czytelników książek teologicznych, psychologicznych, duchowych, jak i pasjonatów biografii, świadectw, a nawet zaczytujących się w powieściach – ale zawsze z pozytywnym, dającym nadzieję przesłaniem. Nie zabraknie Pisma Świętego w różnych formatach, w najnowszym przekładzie opracowanym przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. A także bogatej oferty prezentowej na różne okazje, by wymienić ślub, chrzest czy Pierwszą Komunię Świętą. Kalendarzy, terminarzy, licznych audiobooków, e-booków czy płyt z muzyką etc.

Zapraszamy do nas!

Kategorie: Wydarzenia