Bestsellery września 2019 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Wrzesień w księgarni TaniaKsiazka.pl, podobnie jak poprzedni miesiąc, należał do Blanki Lipińskiej. W zestawieniu 10 bestsellerów miesiąca znalazły się wszystkie trzy powieści z jej serii romansowo-erotycznej. To klejno: “365 dni”, “Ten dzień” i “Kolejne 365 dni”. Popularność serii nie maleje, tym bardziej że właśnie trwają pracę nad ekranizacją pierwszej z książek.


We wrześniu swoją premierę miała najnowsza książka Vi Keeland, mistrzyni gatunku, w którym Blanka Lipińska – można powiedzieć – stawia pierwsze kroki. “Kusząca pomyłka” z miejsca trafiła do zestawienia bestsellerów. Miłośniczki autorki miały okazję spotkać się z nią niedawno podczas Zlotu fanek Niegrzecznych Książek, który odbył się 5 października w Warszawie.
Dużym zainteresowaniem klientów księgarni TaniaKsiazka.pl nadal cieszy się poruszająca i oparta na prawdziwej historii książka Mario Escobara, “Kołysanka z Auschwitz”. Ta powieść nie traci popularności od dnia swojej premiery w marcu.
Miłośnicy twórczości Remigiusza Mroza przyzwyczaili się już do tego, że jego nowe powieści pojawiają się w odstępie zaledwie kilku miesięcy. We wrześniu swoja premierę miał “Wyrok”, 10. cześć popularnej i przeniesionej na mały ekran serii z Joanną Chyłką. Podobnie jak inne książki autora, ten kryminał prawniczy cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
Wśród bestsellerów września nie zabrakło książek dla dzieci. Rodzice często wybierali edukacyjne opowieści o sympatycznym Puciu. W zeszłym miesiącu do księgarń trafiła kolejna odsłona serii – “Pucio umie opowiadać”. W zestawieniu znalazły się też poprzednie: “Pucio uczy się mówić” oraz “Pucio mówi pierwsze słowa”.
To nie jedyne książki dla najmłodszych czytelników, które zainteresowały klientów TaniejKsiążki. W zestawieniu bestsellerów ponownie znalazły się “Mądre bajki” Agnieszki Antosiewicz.

Bestsellery września w TaniaKsiazka.pl – lista

“Wyrok”, Remigiusz Mróz
“Pucio umie opowiadać”, Marta Galewska-Kustra
“Kolejne 365 dni”, Blanka Lipińska
“Ten dzień”, Blanka Lipińska
“365 dni”, Blanka Lipińska
“Mądre bajki”, Agnieszka Antosiewicz
“Pucio uczy się mówić”, Marta Galewska-Kustra
“Pucio mówi pierwsze słowa”, Marta Galewska-Kustra
“Kołysanka z Auschwitz”, Mario Escobar
“Kusząca pomyłka”, Vi Keeland

 

Kategorie: Bestsellery