Trylogia Mocy i Szału Anny Lewickiej

Przegląd

11 września ukazał się trzeci, finalny tom TRYLOGII MOCY I SZAŁU Anny Lewickiej.

Magiczna WIEŹ, potężna MOC i nieokiełznany SZAŁ.
I pragnienie zemsty, które przetrwało przez wieki.
Jakich sił trzeba użyć, by mu zadośćuczynić?

TRYLOGIA MOCY I SZAŁU to opowieść o trzech siostrach, współczesnych wiedźmach – widzących więcej, które muszą przełamać fatum mrocznego, złowrogiego dziedzictwa. W ostatnim tomie Sówka, najstarsza siostra, obdarzona najsilniejszą magiczną mocą, ale też krucha wobec traumy, która spotkała ją w przeszłości, staje w obronie swoich najbliższych. Czy uda jej się ocalić rodzinę, zanim będzie za późno?

Cykl poleca Magdalena Witkiewicz:

Powieść pełna magii i emocji. Nie mogłam się oderwać. Polecam!

 

Romans połączony ze słowiańskimi wierzeniami, magią i szałem berserkerów tworzy coś całkowicie nietypowego wśród polskich książek dla młodych dorosłych.

amandaasays.blogspot.com

 

To lekka, przyjemna opowieść, która łączy mitologię słowiańską z ludowymi wierzeniami i tworzy klimat, od którego nie można się oderwać.

thievingbooks.blogspot.com

 

O serii:

Na kartach trzech tomów poznamy losy każdej z sióstr, różniących się od siebie niemal w każdym calu, z diametralnie innym podejściem do życia. Od ośnieżonych Bieszczad, przez zabieganą Warszawę, plaże Lizbony i wietrzną Islandię, przebędziemy z nimi podróż, która pozwoli im odkryć miłość i poznać swoje dziedzictwo. Zmuszone do stawienia czoła mrocznym potęgom będą musiały zajrzeć w głąb siebie, znaleźć siłę i zaufanie w uczuciach, które zaczynają się w nich rodzić. Czy zdołają przełamać fatum?

 

Więcej o książce oraz fragment: https://trylogia-mocy-i-szalu.lpwj.pl/

 

Kategorie: Fantastyka